YouTube Yasaklandı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan phobios Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,508

YouTube'a erişimin kapatılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    16

Etiketler

Ynt: YouTube Yasaklandı

Murat hem youtube hem de eksi sozluk sorunsuz açılıyor. enteresan bir durum yaşıyorsun alacakaranlık kuşağında misali ;D ;D

Hocam hem firefox'dan, hemde explorer'dan deniyorum aynı kapatma uyarı yazısı çıkıyor...

www.youtube.com adresine tıklıyorum aynı uyarı yazısı çıkıyor...Mahkeme kararıyla yasaklanmış ta, bu mahkeme sadece banamı yasaklamış arkadaş...

Murat ya, çok düşük bir ihtimal ama youtube ile ilgili sorunun bilgisayarının cache inden kaynaklanıyor olmasın?

Tamamdır sorunu çözdüm...Bilgisayarı resetleyince ve yeni dns sunucusu seçince sorun çözüldü...Ama çok ilginç bir durumdu...Başka bir hata mesajı verseydi anlardım ama Mahkeme kararıyla kapatılma kararı çok ilginçti...Sadece banamı uyguladılar bu kararı :D

Türkiye Cumhuriyeti, Sulh ve Ceza Mahkemelerinin ilgili tarihli kararları Doğrultusunda. Ulasmak istediğiniz Internet sitesine erişim engellenmektedir.

Geldiğiniz sayfaya dönmek için tıklayın!

Bugünde bu uyarı çıkıyor...Siyah bir zemin üstüne beyaz renk yazıyla :D

Arkadaşlar en iyisi bu konunun başlığını değiştirelim...''YouTube AYDURAN'a Yasaklandı'' yapalım...Halen anlamış değilim niye böyle oluyor :D

AYDURAN' Alıntı:
Arkadaşlar en iyisi bu konunun başlığını değiştirelim...''YouTube AYDURAN'a Yasaklandı'' yapalım...Halen anlamış değilim niye böyle oluyor :D

Konu başlığını bence de öyle yapalım :smiley: Moral bozmak gibi olmasın ama site bende de açılıyor...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

SON KONULAR

Geri