27istanbul27 kullanıcısının son içeriği

1. 27istanbul27

Grand Cheroke Cam Kenar Çıtaları

Ynt: Grand Cheroke Cam Kenar Çıtaları Burası ortak sorunlarımızı paylaştığımız bir site olmasına rağmen, hüseyin kardeşimiz neden sessiz duruyor anlayamadım,yakıştıramadım.
  2. 27istanbul27

Grand Cheroke Cam Kenar Çıtaları

Ynt: Grand Cheroke Cam Kenar Çıtaları Hüseyin çok güzel olmuş, süper ,aynı orj gibi ,hangi aracın hangi modeli.
  3. 27istanbul27

Wj 4.7 Hararet Radyatör Sorunu

Ynt: Wj 4.7 Hararet Radyatör Sorunu Kuzne arkadaşımız, en doğru tespiti yapmış,radaytör tıkalı olsa bile su devri az olur, hava basıncı ,yani hava kabarcığı olmaz, sen havayı alırsın biraz sonra hava basıncından dolayı devirdaim görev yapmaz,aynen conta yanık,bü vaziyette kullanırsan piston...
  4. 27istanbul27

Güzel Bir Wj Sahibi Oldum

Ynt: Güzel Bir Wj Sahibi Oldum aracınız hayırlı uğurlu olsun,WJ 4.7 gerçekten süper bir makina ,tadına doyamazsınız,yakıt olayına gelince 095 krş normal ,biraz zaman geçsin,4 veya 5 kez depoyu doldurun ,bakın nasıl 075 yakacaktır.çünkü wj ye ilk binenlerin, bir ay sonra yakıtı...
  5. 27istanbul27

Güncel Yakıt Tüketimi

Ynt: Güncel Yakıt Tüketimi Burak merhaba ,ancak buraya yazabildim, tlf 05326213157 hemen arayabilirsin.
  6. 27istanbul27

Güncel Yakıt Tüketimi

Ynt: Güncel Yakıt Tüketimi Ben 40 yıldır istanbulda araç kullanırım,son 4 yıldan beri de 5.2 ve 4.7 kullanıyorum,benzinde ne yakar hesabını zaten unuttuk ist da şehir trafiğine girmeden , sakin yolda , yol durumuna göre 22 ile 24 litre lpg yakıyorum ve km olarak 100 ü geçmem...
  7. 27istanbul27

Güncel Yakıt Tüketimi

Ynt: Güncel Yakıt Tüketimi Arkadaşım aracın hayırlı uğurlu olsun, 50 tl ile 120 km yol yapmış olmanın nedeni ,bence daha yeni aldığın içindir,zamanla daha da az yaktırabilirsin,sen bizim ,100 km de 24 lt yakıyor dememize aldanma,demeki 14 lt yakıyormuş,bravo.
  8. 27istanbul27

Güncel Yakıt Tüketimi

Ynt: Güncel Yakıt Tüketimi Gökhan kardeş , önce aramıza hoşgeldin diyelim , ve aracın hayırlı osun,sen fab verilerine bakarsan işin var,veriler ortalama diyor, araç sıfırken, bunu unutmamak lazım ,şimdi arabayı yeni aldığından hevesle basıyorsun , senin aracın ,ist şehir içi...
  9. 27istanbul27

CHEROKEE 4.7 1999-2004 WJ KASA ALIRKEN BAKILACAK

Ynt: Cherokee 4.7 1999-2004 Wj Kasa Alırken Bakılacak senin yerine ben teşekkür edeyim.
  10. 27istanbul27

Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Wj Fren Balatası Tavsiyesi?

Ynt: Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Wj Fren Balatası Tavsiyesi? Birkaç marka balata var,tabi en iyisi mopar ama pahalı dersen ,aybatros marka güzel ses yapmıyor ben memnunum fiatı 60 tl gibi,jeep yazısı bün parçacılarda mevcut , hatta benimkilerde kararmış yan sanayi ucuz orj pahalı ben...
  11. 27istanbul27

Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Wj İç Dikiz Aynası Yukarı Aşağı Ayarı Nasıl Yapılır?

Ynt: Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Wj İç Dikiz Aynası Yukarı Aşağı Ayarı Nasıl Yapılır? Öncelikle aracınızı yeni aldınız herhalde,hayırlı ve uğurlu olsun,aracı tanımanız en az 6 ay sürer,iç dikiz aynasını nasıl sağa sola döndürüyorsanız aynı vaziyette aşağı yukarı oynatın başka bir...
  12. 27istanbul27

Bu Nedir?

Ynt: Bu Nedir? O kutuyu bende merak ediyorum ve servise sormak veya el kitabına bakmak lazım.bence tavan havalandırması olabilirmi.
  13. 27istanbul27

WJ Çok Acil yardım

Ynt: Wj Çok Acil Yardım Kahraman çok geçmiş olsun,bendede stent var 2007 de takıldı ve en ilginç hala,. sigarayı bırakamadım,ama sen içiyorsan bırak,.
  14. 27istanbul27

WJ Far ampul tipi nedir ?

Ynt: WJ Far ampul tipi nedir ? Her WJ sahibi gibi bende özellikle ,kısa fardan memnun değilim,ampulü söküp araştırdım 55 lik kendinden düylü olduğu için, başka ampulün olmayacağını söylediler,şehir dışında hiç göstermiyor,uzun farlar çok güzel,aracına değişik ampul uygulayan arkadaşlar...
  15. 27istanbul27

wj 2001 model 4,7 motor arka tarafın sarsıntı sorunu yardımmmmmmm

Ynt: wj 2001 model 4,7 motor arka tarafın sarsıntı sorunu yardımmmmmmm Nihayet, muayene istasyonları yanlışı anlamış, jeep ler , vede 4 çekerler , arka tekerler silindire alınıp,önlerde , seyyar silindire çıkarılarak test yapılıyor.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri