_AHMET_ kullanıcısının son içeriği

1. _AHMET_

!!! FORD 3.2 200ps motor ve DEFENDER !!!

Ynt: !!! FORD 3.2 200ps motor ve DEFENDER !!! Ben dizel motordan vazgeçtim sebebi iste 300 tdi , td5 10 ila 20 bin tl arası ve uğraştırıcı motorla IVECO puma tüv de sıkıntılı olabilir olmasada yinede uğraştırır bence V8 en ucuzu ve en kolayı...
  2. _AHMET_

Ford Ranger vs. LR Defender

Ynt: Ford Ranger vs. LR Defender Bence soru yanlış olmuş defender 130 ile ranger diye sorulacaktı , cevap tabikide defender , ford ranger karşı komşumuzda vardı çok hevesli aldı aracı ama sonra keşke l200 alsaydım dedi parça fiyatları hakkında bir bilgim olmasada şunu...
  3. _AHMET_

Ynt: !!! FORD 3.2 200ps motor ve DEFENDER !!! Peki bu ıveco motorunun gücü torku ismi fiyatı nerde yapılır kim yapar bilgisi olan arkadaşlar bu motor nerelerden temin edilebilir ford puma diye tabir ettiğimiz motordan daha verimliyse fiyatı da daha çoktur diye...
  4. _AHMET_

Ynt: !!! FORD 3.2 200ps motor ve DEFENDER !!! Denemek lazım 130 luk la dediğiniz gibiyse 200 lük acayip birsey olacak gibi görünüyor ama ben kararı kıldım olacaksa illa 200 olacak ;D
  5. _AHMET_

Ynt: !!! FORD 3.2 200ps motor ve DEFENDER !!! 3.9V8 250 ps demek :Dkalkışta baya diri olsagerek cadde aralarında yarışta yaparsın istediğinde git offroad yap ;D
  6. _AHMET_

Ynt: !!! FORD 3.2 200ps motor ve DEFENDER !!! öncelikle teşekkür ederim ancak bu bir dizel motor tork oranı 3.9v8 e nazatan bence daha fazladır diye düşünüyorum kit'e gelince böyle birşey yapınca illaki 10 yaşından büyük bir araca böyle birşey yapmak...
  7. _AHMET_

ben biraz delice olsada 200ps transiz ;Dmotorunu defender a koyabilirmiyiz şanzuman konusunda nasıl bir değişiklik yapılır daha doğrusu yapılmalımıdır? veya motor sığarmı ;D maliyeti ne olur nerde ve nasıl kime yaptırılır bilmek istedim aklımın bi ucundan geçiyor hep düşünüyorum nası birsey...
  8. _AHMET_

off-road için pickap mı jeep mi ?

Ynt: off-road için pickap mı jeep mi ? Konfor aramadığınıza göre defender bence parça ucuz ustası bol ancak aksessuar kousunda fiyat 30bin'i 5ila8 bin lira civarında aşar tabi sizede bağlı nekadar yaptıracaksınız ne yaptıracaksınız malzemenin veya ürünün kalitesi de önemli...
  9. _AHMET_

vinç konusunda yardım

Ynt: vinç konusunda yardım SİZE TEKRARDAN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM :) :) :) :) :)
  10. _AHMET_

VİNÇ konusunda yardım , öneri , bilgi ...

Ynt: VİNÇ konusunda yardım , öneri , bilgi ... Öncelikle çok teşşekkür ederim peki bu markaları offroad yaparken ne gibi dez avantajları ne gizi avantajları vardır fiyat dayanıklık kalite uzun ömürlülük konusunda en iyisi , ortalaması , ven en kötüsü hangisidir bilginiz...
  11. _AHMET_

vinç konusunda yardım

öncelikle selamlar arkadaşlar ben 12000 ile 15000 libre arasında bir vinç arıyorum WARN,T-MAX,GOLİATH,SUPERWINC,IRONMAN,BRİTPART, POWER,KİNGONE bulduğum markalar bunların arasında en pahalısı warn sonra t-max ve diğerleri arasında pek fark yok gibi en ucuzuda goliath fakat anlamadığım nokta...
  12. _AHMET_

VİNÇ konusunda yardım , öneri , bilgi ...

Öncelikle selamlar arkadarşlar offroad yaparken kullandığımız önemli araçlardan biriside vinç ve elektrikli olanları yanlış hatırlamıyorsam 12 ton warnındı tabi kadar çekebiliyor ama fiyatıda bi o kadar pahalı ben 5-8 ton yani 12.000libre lik bir vinç arıyorum fiyatları konusunda kafam karıştı...
  13. _AHMET_

ford TDCİ motorlar lr defender'e tadılabilirmi?l

selemlar fordun yeni motorları TDCİ motorlar defndere takılabiliyormu 3 farklı motor seçeneği var 3.2 Litre tdci 200 ps/470Nm 2.3 Litre tdci 100ps/285Nm veya yine 2.4 Litre 140 ps 375Nm olan var ben 3.2 den yana düşünüyorum braz daha guçlü olsun diyorum ancak bu motorlara mt12 şanzıman mı rn380...
  14. _AHMET_

LR defender çekme demiri ve kapasitesi

Ynt: LR defender çekme demiri ve kapasitesi 110 300rdi defender için konusuyorum romörke gelince frenli ve çift çeker elektrik ve hidrolik mekanizmanın bana maliyeti ne olur çeki demiri hangi türden veya çeşitten seçilir ?bendaha önce kamyon şoförlüğü yaptım remorklü kamyon surdum remork...
  15. _AHMET_

LR defender çekme demiri ve kapasitesi

LR defender çekme kapasite si nedir ben 6,5 7 m. bi ahşap tekneyi romörke atıp çekmeyi dusunuyorum yapabilirmiyim yapmak için neler gerekir veya trafiğe çıkabilirmiyim 7 metrelik bir tekne için nasıl bir römörk ve çeki demiri gerekir maliyeti nekadar olur??? saygılar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri