aamneyy kullanıcısının son içeriği

1. A

Davlumbaz İçi Pütür Uygulaması

Ynt: Davlumbaz İçi Pütür Uygulaması Kullandığınız pütürün markası nedir?
  2. A

1992 4.2 Dizel Vx 80 Alınırmı? Nasıl Bilirsiniz?

Ynt: 1992 4.2 Dizel Vx 80 Alınırmı? Nasıl Bilirsiniz? Gökhan Bey selamlar, vx80 benim de hayalini kurduğum bir araçtır, fiyatlarının yüksekliği sebebiyle öylede kalacak sanırım...aracın ilanı var mı, incelemek isterim. yetkin
  3. A

Gezenbilir İlkbahar Buluşması; Pembe Kayalar - Kefken (19-20 Nisan 2014)

Ynt: Gezenbilir İlkbahar Buluşması; Pembe Kayalar - Kefken (19-20 Nisan 2014) 1-Mayıstosböce Bülent Yazıcı - 2 kişi 2-Murat Burgul 3-Levent Güngör 4-Neta Elektronik 5-Erdal Ötügen 6-Tanju Çallı 7-Süreyya Karagözler 8-Berrak - Jonh Pell 9-4x4 Dodge Karavan 10-Ömer-Nihal...
  4. A

Yerli Üretim Mini Karavan

Ynt: Yerli Üretim Mini Karavan Sayın rabbit, Karavanlar seri üretim&bant usülü üretilmediği için bahsettiğim türde ufak tefek problemler yaşanabilir; tüpü sabitleyecek gergi kancasını monte eden arkadaşın bozuk el ayarı deyip fazla üzerinde durmadım. ama neticede karavan teslim edilmeden ufak...
  5. A

Ynt: Yerli Üretim Mini Karavan Sayın Poseydon_x karavanın iç aydınlatması led olduğu için akünüze sıkıntı yaratacak düzeyde bir harcama yapmaz, aspiratör sadece 220v ile çalışıyor ( istenirse 12v ye çevrilebilir ), ısınma için uyku tulumu yeterli ( yıllardır farklı şartlarda çadırda kaldıktan...
  6. A

Ynt: Yerli Üretim Mini Karavan Sayın Poseydon_x, öncelikle selamlar; pino pi yi seçmemde öne çıkan bazı başlıkları şu şekilde sıralayabilirim; lavabo ve oçağının içeride olması, içeride masasının olması, içinde 165-170 boyunda birinin ayakta durabilmesi, uzunluğunun benim garajımda...
  7. A

Ynt: Yerli Üretim Mini Karavan yeni bir pino pi sahibi olarak mutlaka üretim atölyelerini gidip gezin ve Faruk Beyle yüzyüze görüşün, karavan fiyatını etkileyen bir çok opsiyon olduğu için telefonda size fiyat söylememesi çok normal.
  8. A

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) herkese selamlar, adım Yetkin, İstanbul Kartalda ikamet ediyorum, özel bir firmada makina mühendisiyim. Yeni karavanım pino pi ile artık sizlerleyim. geçtiğimiz Cuma günü teslim aldığm karavanım ile ilk kampımı haftasonu Yedigöllerde olan Gezenbilir kış kampı ile...
  9. A

02 Mart Runtalya Maratonu - Adım Adım Oluşumu

Sevgili dostlarım, benim için mutlu olmanın en önemli yolu spor yapmak. Bugün ağırlık kaldırabiliyor, koşabiliyor, basket oynayabiliyorsam vücudumun bu aktivitelere izin vermesi sayesindedir. Yıllardır yaptığım spor ve yaşadığım sakatlıklar bana doğuştan yada sonradan engelli olan insanlarla...
  10. A

TOYOTA İÇİN %100 ARB MARKA ÖN ve ARKA KİLİTLER SATILIKTIR

Ynt: Toyota İçin %100 Arb Marka Ön Ve Arka Kilitler Satılıktır merhaba, ürünlerin garanti durumu nedir? ürünlerin uyumluluğu için model numaralarını yazar mısınız ( '96 hilux 2.4 aracım ) teşekkürler, yetkin
  11. A

offroad ön arka tampon, sepet, yan bar imalatı İstanbul/Pendik

Ynt: offroad ön arka tampon, sepet, yan bar imalatı İstanbul/Pendik egemen bey, adres verir misiniz?
  12. A

Toyota – Land Rover Off Road Buluşması

Ynt: Toyota – Land Rover Off Road Buluşması Kürşad bey, güzel bir etkinlik olmuş, parkur tam olarak nerede acaba; ben de denemek isterim.
  13. A

mobil rampa yardımı

Ynt: mobil rampa yardımı benim fiyatını sorduğum ürün buydu, 1300tl civarı fiyatı var, çok pahallı.
  14. A

mobil rampa yardımı

Ynt: mobil rampa yardımı hüseyin bey, rampa ile ilgili olarak elimde bir fotoğraf yok, önemli olan beni ve motoru ( 200-250 kg ) kamyonetin kasasına çıkarabilecek, minimum hacim ve ağırlığa sahip bir rampa...engelliler için olan rulo rampalar mevcut fakat benim işimi görecek olan için...
  15. A

mobil rampa yardımı

merhaba, 1996 çift kabin toyota hilux aracımın kasasına motorsiklet yüklemek( max 250kg taşıyabilecek ) için katlanabilir yada demonte edilebilen kamyonetin arkasında taşıyabileceğim 30-40 cm genişliğinde 2 metre boyunda pratik bir rampa ihtiyacım var, neredetemin edebilirim, nerede imal...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri