AdamGibi kullanıcısının son içeriği

1. A

Duster Satışlarının Düşme Nedeni

Ynt: Duster Satışlarının Düşme Nedeni % 10 -20 arasında azaldığını facebook grubundaki bir arkadaş söylemişti.
  2. A

Duster Satışlarının Düşme Nedeni

Ynt: Duster Satışlarının Düşme Nedeni 2011 4x4 110bg Duster'im var. Yılbaşı kampanyasına çok asıldım alayım mı diye ama sonra ekonomik şartlarla vazgeçtim. Bende kesinlikle bir araba alırsam yeni DUSTER olacaktır. Bağımlılık yapıyor resmen. Her ne kadar sinir edici çok sayıda özelliği olsa da...
  3. A

Dpf Rejenerasyon Partikül Filtresi Kendi Kendine Temizleme

Ynt: Dpf Rejenerasyon Partikül Filtresi Kendi Kendine Temizleme Süleyman bey, ben mesela köye giderken hep dediğiniz bu devir aralığında sürmek zorunda kalıyorum rampa olduğu için. 14 kilometre rampa çıkıyorum bende de otomatikman olur mu bu işlem?
  4. A

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

Ynt: Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Aracım 4x4 110 hp şehirlerarası 1100 km yol yaptım hep 7.2 ortalama gösteriyor :(( canım çok sıkılıyor. güya 5,5 litre olacaktır
  5. A

Dacia Duster Yakıt Tüketim Tecrübeleri (Fuel Consumption)

Ynt: Dacia Duster Yakıt Tüketim Tecrübeleri (Fuel Consumption) İstanbul - Ankara yolunda İzmit çıkışında shell'den doldurdum depoyu Samsun girişine kadar götürdü beni. Yol bilgisayarı ortalama 7.2 verdi. 6. vites, 2 bin devirde 110-150 km arası gittim geldim. sanki çok yaktı gibi .( lastikler...
  6. A

Dacia Duster Sahipleri Listesi

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi artık bende aranızdayım Gümüşhane 2011 Duster 1.5 dCi 110 hp 41 bin km

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri