Adophrenic kullanıcısının son içeriği

1. Adophrenic

Freelander yükseltme kiti yardım...

Kayalardan yükseltme kiti edindim bir tane. Su anda yurtdışın dayım döndüğümde taktiricam. Lastiklerde ona göre secerim. Araca yükseltme yapmamin amacı, freelander lari bilirseniz. Eksozun yere değecekmiş gibi durması beni rahatsız ediyor. Ağır bir Offroad yapma niyetim yok. Hem sehirde hemde...
  2. Adophrenic

Motorunuz Nedir?

13 Haziran 2017 itibari ile Suzuki DL650 Vstrom SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Adophrenic

2003 Freelander Td4 Rolantide Titreme Sorunu

Merhaba, Mart ayında Land Rover Freelander TD4 satın aldım.Araç rolantideyken vites boşta veya P de farketmeksizin sarsıntılı şekilde titreme yapıyor.110 120 km süratle giderken ya da bu sürate ulaşmak için gaz verdiğimde motor arıza lambası yanıyor.Ayağımı gazdan hafif çektikten bir kaç sn...
  4. Adophrenic

1.60 Boyunda Bir Bayan Olmak, Enduro Motor Kullanamamak mı Demek? :(

Merhaba, İç bacak boyunuzu ölçüp aşağıdaki siteden İstediğiniz motosiklete oturduğunuzda hem oturuş pozisyonunuz, hem de ayağınızın yere basıp basmadığını simülasyondan görebilirsiniz. Uzunluk ölçülerini inç yerine cm yapabiliyorsunuz. Motorcycle Ergonomics Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk...
  5. Adophrenic

Motorunuz Nedir?

KTM Duke 200 ABS Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Adophrenic

Ktm Duke 125-200-250 ??

Selam.2016 Haziran-Kasım arasında KTM DUKE 200 ABS ile tüm uzunyollar dahil eşimle birlikte 11.000 km yol yaptım.Youtube kanalımda motosikletin incelemesi ve gezilerden görüntüler de mevcut.Şimdi bütün bu tecrübelerime dayanarak şunları söyleyebilirim ki; Sele konforu iyi değil.Artçı selesi de...
  7. Adophrenic

Mitsubishi Outlander Yedek Parça

Şimdi konuya baktım 3 yıl geçmiş ama olur da bu konuyu araştıran arkadaşlar çıkar diye yazayim dedim.Periyodik bakımlarının parçaları ucuz filtreler lancer köpekbalığı kasa ile uyumlu hava,yağ,polen filtresi,4,5lt mobil 1 yağ,karterde yalama kısmın tornası dahil 140TL verdim.Anlılar Mobil1...
  8. Adophrenic

Araç Seçimi.. Acemiye Yardım :)

Kendi kullandığım araç bizzat tecrübelerime dayanarak söylüyorum.Ben de kamp ve doğa gezileri için aldım.Tek araç motosikletim var bir de.Mitsubishi Outlander tavsiye ederim. Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Adophrenic

Outlander Lastik Tavsiyesi

Teşekkür ederim Nokian aldım 215 60/16 ithalatçı firmada dahi kalmadığından 215 65 16 suv modeli aldım 400 TL den 380 indi pazarlıkla , bakalım bir iki güne gelir lastik. Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Adophrenic

Outlander Lastik Tavsiyesi

Oncelikle herkese Merhaba, Aylardir Gezenbilir ailesini takip edip bir yandan da 4x4 araç araştırıyordum. Suzuki Jimny ve Grand Vitara arastirirken Galerici arkadaşımın aracı olması ile dun Outlander almış bulunmaktayim.Pazartesi ekspertizde sorun çıkmazsa satışı alacağım.2004 model 2.0 136 hp...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri