ahmet.s kullanıcısının son içeriği

1. A

Merhaba Dostlar

Siteye uzun zamandır üyeyim. Offtoad olarak başlayan maceramı Karavancı olarak devam ettirmek üzere yardımınıza ve tecrübelerinize ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkür ederim. Konuya tamamen yabancı olduğumu belirtmek isterim. Önceliğim araç konusunda. 3 kişilik bir sileyim. Kendi aracımı kendim...
  2. A

96 Cherokee Müzik Çalar, Halı Paspas Krem Renk Ve Arka Bagaj Örtüsü Satılıktır

Offroad'u bırakmam nedeni ile 1996 model grand cherokee aracima ait Orjinal müzik çalar. Orjinal bej renk halı paspas takımı Orjinal Krem Arka bagaj kapama örtüsü Orjinal Yan İstedme krem deri örtüsü MXO Kinetik Çeki Halatı 33 Ton % 30 esneme 5 metre Tamam'ı SATILIKTIR Tamamının fiyatı...
  3. A

Amatör El Telsizi Midland G14

MİDLAND G14 EL TELSİZİ 2 ADET OLARAK SATILIKTIR. ÖZELLİKLERİ İNTERNETTE MEVCUT. SERBEST DOLAŞIMDA OLAN LİSANS GEREKMEYEN BİR CİHAZDIR. 6 AYLIK SÜREDE 3-5 KULLANIMA AÇILMIŞ GARANTİSİ DEVAM EDEN ÇİZİĞİ DAHİ BULUNMAYAN TERTEMİZ CİHAZLARDIR. İKİ ADET FİYATI 600,00 tl DİR.
  4. A

Midland G14 El Telsizi 2 Adet Olarak Satılıktır

MİDLAND G14 EL TELSİZİ 2 ADET OLARAK SATILIKTIR. ÖZELLİKLERİ İNTERNETTE MEVCUT. SERBEST DOLAŞIMDA OLAN LİSANS GEREKMEYEN BİR CİHAZDIR. 6 AYLIK SÜREDE 3-5 KULLANIMA AÇILMIŞ GARANTİSİ DEVAM EDEN ÇİZİĞİ DAHİ BULUNMAYAN TERTEMİZ CİHAZLARDIR. 2 ADET FİYATI 600,00 TL DİR.
  5. A

Midland G14 El Telsizi 2 Adet Satılıktır

MİDLAND G14 EL TELSİZİ 2 ADET OLARAK SATILIKTIR. ÖZELLİKLERİ İNTERNETTE MEVCUT. SERBEST DOLAŞIMDA OLAN LİSANS GEREKMEYEN BİR CİHAZDIR. 6 AYLIK SÜREDE 3-5 KULLANIMA AÇILMIŞ GARANTİSİ DEVAM EDEN ÇİZİĞİ DAHİ BULUNMAYAN TERTEMİZ CİHAZLARDIR.
  6. A

Cam Rüzgarlıkları

Ynt: Cam Rüzgarlıkları Merhaba Grand Cherokee ( Siyah ) cam rüzgarlığınız var ise almak istiyorum. Rica etsem elinizde olup olmadığını ve fiyatını belirtirmisiniz ?
  7. A

96 Cherokee yol bilgisayarı problemi için yardım rica ediyorum..

Ynt: 96 Cherokee yol bilgisayarı problemi için yardım rica ediyorum.. Teşekkür ederim mert bey. Sabırla elime düşeceğiniz günü bekliyorum
  8. A

96 Cherokee yol bilgisayarı problemi için yardım rica ediyorum..

Arkadaşlar merhaba 96 Model cherokee aracımın dikz aynası üzerinde bulunan yol bilgisayarında tuhaflık var. Normalde cihaz 99 sayısından geri düşerek çalışırken şimdi ise 0 dan ileri doğru çalışıyor. Ve maalesef aynı problem klima göstergesinde de var. Klima da normalde minimum 17 veya 18...
  9. A

OFF-ROAD ARAÇ TECRÜBELERİNİZDEN FAYDALANMAK İSTERİM

Ynt: OFF-ROAD ARAÇ TECRÜBELERİNİZDEN FAYDALANMAK İSTERİM Teşekkür ederim sayın çağın. Önerinizi dikkate alacağım
  10. A

OFF-ROAD ARAÇ TECRÜBELERİNİZDEN FAYDALANMAK İSTERİM

Arkadaşlar merhaba Suzuki marka off-road için uygun olan bir araba almak istiyorum. Sizlerden suzukinin hangi modelinin bu konuda tercih edilmesi gerekmektedir. Lütfen yardımcı olurmusunuz ? Teşekkür ederim.
  11. A

ÇADIR ISITMA

Merhaba Kışın kar kamplarında çadır içi ısıtma sistemi hakkında bilgisi olan veya çözüm bulan arkadaşlar lütfen bilgi verirmisiniz. Vebasto kullananlar olduğunu duydum. yardımcı olursanız memnun olurum
  12. A

İCRALIK.COM HAKKINDA

Ynt: İCRALIK.COM HAKKINDA Sadece duygusal cevap vermişsiniz. Bu cepheden baktığınızda bende sizle aynı fikirdeyim. Lakin Maksat ağlayanın birinin malını almak değil. Zaten Bankalar, resmi kurumlar veya alacaklı şirketler alacağına karşılık almış alacağını. Ve sizde ondan alıyorsunuz. Böyle...
  13. A

İNVERTÖR ARIYORUM

TAM SİNÜS 1000W VEYA ÜZERİ İNVERTÖR ARIYORUM. 0 546 734 26 26
  14. A

Ünlü Programda Türkiye'ye Hakaret Yağdı

Ynt: Ünlü Programda Türkiye'ye Hakaret Yağdı İt ürür kervan yürür demiş atalarımız.
  15. A

İCRALIK.COM HAKKINDA

Arkadaşlar off-rad camiasından biri olarak İcralık.com sitesinin bir mağduru durumunda sizleri site hakkında uyarmak isterim. Anlattıkları kadar bırakın profosyenelliği , şikayetlerinize bir dalga geçer gibi davranan, kale almayan bir firmadan ibaret. Lütfen dikkat edin. Para vermeyin. Laf...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri