AKMühendis kullanıcısının son içeriği

1. AKMühendis

Karavan Tavsiyesi...

İyi günlerde kullanın.
  2. AKMühendis

Karavan Tavsiyesi...

O söylediğiniz yarısı kesilmiş modelleri ben de hiç beğenmiyorum. Yolda duruşlar biraz komik . "BU KARAVANIN DİĞER YARISI NEREDE?" DENSE YERİDİR.. Benim önerim 4.06 v.b modelleri.
  3. AKMühendis

Karavan Tavsiyesi...

SALY Erdal Usta güzel çekme karavanlar yapıyor.. Biraz fiyatlı, temiz 2. elini bulursanız alın derim..
  4. AKMühendis

Karavan Tavsiyesi...

Değmez..
  5. AKMühendis

Saly Karavan Deneyimim

Rahmetliyi nasıl bilirdiniz..? (Hep bir ağızdan) İyi bilirdik.. Ama pek de iyi değilmiş.. Erdal usta ve kızı Müjgan Hanım mallarına sahip çıkardı ama.. Çıkmamış ..
  6. AKMühendis

O Araç Bu Karavanı Çeker Mi? Sorusuna Yanıt :)

İki kişilik karavan önermem. Sadece günlük kullanıma uygun olur. Uzun Seyahat yapacaksanız, yani içinde yatıp kalkacaksanız 2 kişilik karavan çok sıkıntı verir geceleri. 2 kişi olsanız dahi 4 kişilik bakın derim.
  7. AKMühendis

Düşsüz Karavan ! ?

Ne yazık ki.... . . . . . Doğru bir tespit
  8. AKMühendis

Bütçeniz nedir? Bir de hangi şehirde oturuyorsunuz?
  9. AKMühendis

Ben 240 NM torklu 1.3 Diesel ile 850 Kg çekmiştim yıllar önce. Yalnız zorlandığı zaman motor biraz ısındı ve eksozdan kıvılcımlar çıkmıştı..! Fazla zorlamazsanız, yani devamlı yüksek süratte gitmezseniz, bence sorun olmmalı.
  10. AKMühendis

Karavanda Sky Window (cam Tavan) Olması Gerekli Mi? Kullanışlı Mi?

Benim 750 Kg altı :) karavan net 960 Kg geliyor. Yol için her ihtimale karşı 50 Lt su dahi koymadan. Hep belirttim bu 750 Kg altı O1 belge maskaralığı ortadan kaldırılmalı. Minyatür ve teşkilatsız karavancıklar 750 Kg altı olabilir.
  11. AKMühendis

Serm & Barr Karavan

İnşallah. Ama, " Kör alıcı-kör satıcı" diye de bir darb-ı meselimiz var.
  12. AKMühendis

Yorumdaki Karavan Için Tavsiye Istiyorum

Güzel bir araştırma yapmışsınız, tebrik ederim. Ama ilk mailimdeki iddia geçerli bence. Her eklenti ayrı bir masraf ve ayrı bir problem kaynağı olur diye düşünüyorum.
  13. AKMühendis

Yorumdaki Karavan Için Tavsiye Istiyorum

Ön kısmı çok açık karavanlara pek itibar etmeyin. Yattığınızda gece gökyüzünü güzel seyredersiniz ama.. Yaz gündüz sıcağında oradaki incecik perdeler pek fayda etmez, sizi içeride pişirir. Yarı açık tipleri değerlendirin derim.
  14. AKMühendis

750 Kg Altı Çekme Karavan Tavsiyesi

Bu tip açık itirafları çok severim. Son laf: +1 diyorum. Sağlık ve başarı dileklerimle.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

SON KONULAR

Geri