ALİ KEMAL kullanıcısının son içeriği

1. ALİ KEMAL

Defender Hakkında Bedava Akıl Arıyorum :)

Ynt: Defender Hakkında Bedava Akıl Arıyorum :) önce arkaya detroit locker sonra öne detroit truetrack sonra da yükseltme derim.kilitle kurtulabileceğin pozisyonlara çok sıklıkla düşersin ve kurtulursun ama zaten yüksek olan aracını durduracak engelleri zor bulursun.ben öyle yaptım sana da...
  2. ALİ KEMAL

Arazide 110 defender mı yoksa seri 3 ü mü tercih edersiniz ?

Ynt: Arazide 110 defender mı yoksa seri 3 ü mü tercih edersiniz ? 74 model series III ü dokuz ayda toplayıp kullanmaya çalışan biri olarak şunu söyleyebilirim ki bu araç için yapılan iş makinası yorumları kesinlikle doğrudur.herşeyi mekanik ve sağlamdır bana göre yanlızca frenleri insanı...
  3. ALİ KEMAL

Düz Vites mi, Otomatik Vites mi?

Ynt: Düz Vites mi, Otomatik Vites mi? ferrari de düz geri kalanlarda otomatik ;)
  4. ALİ KEMAL

Gezenbilir, Nasa'nın Kuma Saplanan Mars Robotuna El Atarsa.?

Ynt: Gezenbilir, Nasa'nın Kuma Saplanan Mars Robotuna El Atarsa.? aslında problemin kaynağı budur.nasada direksiyonun başındaki iş bilmez bastıkça basmış gaza.halbuki baktın cihaz batıya hemen geri yap di mi?
  5. ALİ KEMAL

Trabzon Off-Road Kulübü Sonunda İlk Adımını Attı; Balıklı Yaylası Tanışma Gezisi

Ynt: Trabzon Off-Road Kulübü Sonunda İlk Adımını Attı; Balıklı Yaylası Tanışma Gezisi çağlarcığım resimlerde görülen beyaz defender benim değil.neredeysebir sene oldu sıkı bi off road yapamadım.malum iş güç çoluk çocuk.ama arabanın son halini görmeni isterim.gel bi hafta sonu
  6. ALİ KEMAL

Trabzon Off-Road Kulübü Sonunda İlk Adımını Attı; Balıklı Yaylası Tanışma Gezisi

Ynt: Trabzon Off-Road Kulübü Sonunda İlk Adımını Attı; Balıklı Yaylası Tanışma Gezisi iyi bir tanışma gezisi olmuş.troff hayırlı uğurlu uzun ömürlü olur inşallah.tebrik ediyorum. selamlar
  7. ALİ KEMAL

Land Rover 110 için Lastik Seçimi

Ynt: Land Rover 110 için Lastik Seçimi bülent bey merhaba, bidonlar için düşündüğünüz bir fiyat var mı,durumları iyi mi* iki tane ihtiyacım var selamlar
  8. ALİ KEMAL

2.5 Benzinli Defender

Ynt: 2.5 Benzinli Defender herkese selamlar defender 3.5 lt v8 lerde iki tip şanz var lt 77 ve rn 380.tahminimce 95 ten sonraki modellerde rn 380 kullanıldı.zira benim aracım 97 model ve rn 380 var.önceki modellerden farklı olarak fabrika çıkışı ön arka disk fren ve ince freze akslar kullanılmış.
  9. ALİ KEMAL

Defender Operasyonu Başladı "Trabzon'dan"

Ynt: Defender Operasyonu Başladı "Trabzon'dan" nevzat bey merhaba, ali kemal yılmaz ben.kilit konusunda tavsiyede bulunabiliim.benim defender ım 1997 model arkada detroit locker önde detroit true track kilit var.arka kilit mükemmel çalışıyor haçlı sistem,yaylı olan gibi zorlanınca...
  10. ALİ KEMAL

1996 Toyota KZJ 70 3.0 Td

Ynt: 1996 Toyota KZJ 70 3.0 Td heytem abi ekimin ilk haftası ormana götürüyomusun beni
  11. ALİ KEMAL

1996 Toyota KZJ 70 3.0 Td

Ynt: 1996 Toyota KZJ 70 3.0 Td heytem abi yaptın yine yapacağını.saygı
  12. ALİ KEMAL

Land Rover'cılar, Bizler Kaç Kişiyiz ?

Ynt: Land Rover'cılar, Bizler Kaç Kişiyiz ? ali kemal yılmaz -trabzon 1997 defender 110'' v8 3.5 lt 1974 seris III 88'' 2,25 lt
  13. ALİ KEMAL

Defender Vinç Tamponu Arıyorum

Ynt: Defender Vinç Tamponu Arıyorum herkesten özür diliyorum bir yıla yakındır gezenbilir dostlarıyla internet ortamında beraber olamadım.yardımcı olmak amacıyla yazdıklarınıza cevap veremediğim için de ayrıca özür diliyorum.
  14. ALİ KEMAL

Arkadaşlarımız Mehmet ve Mert'in Babası Vefat Etmiştir

Ynt: Arkadaşlarımız Mehmet ve Mert'in Babası Vefat Etmiştir mert Allah sabır versin kardeşim, Allah rahmet eylesin
  15. ALİ KEMAL

Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) mert Allah sabır versin,mekanı cennet olur inşallah

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR