alican4153 kullanıcısının son içeriği

1. alican4153

Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz?

herkese selamlar, ben de bu listeden çıkalı çok oldu :(
  2. alican4153

Linea Satıp Grand Vitara Almak

evet benim amacıma uygun bir araç, daha önceki aracım ferozayı da genelde kar gezilerinde ve ava giderken kullanıyordum. Vitara hem günlük hem de arazi aracı ihtiyacımı tam olarak karşılayacak.
  3. alican4153

vitara 4x4, aracımn satılık ilanını verdim satılırsa alacağım.
  4. alican4153

Herkese merhaba,uzun bir aradan sonra yeniden forumdayım :) Başlıktan da anlaşılacağı gibi lineamı verip grand vitara almak gibi bir planım var. Eski feroza kullanıcısıyım 2 yıldır arazi aracım yok ve artık olmas gerektiğini düşünüyorum. Almayı düşündüğüm araç 2004 model 2.0 benzinli otomatik...
  5. alican4153

Daihatsu Feroza Teknik Yardım

Ynt: Daihatsu Feroza Teknik Yardım motor yağı,fotoğrafta görüldüğü gibi su ile karışıp beyazlar çok su karışırsa yağ yoğurt kıvamına gelir ;D fotoğrafı kendi ferozamda çekmiştim ;D ;D
  6. alican4153

Temiz Liberty Renegade Arıyorum

Ynt: Temiz Liberty Renegade Arıyorum Arkadaşımda 2004 model 2.8 crd var. 2.5 inc old man emu yükseltme kiti takılı. 0541 579 1991 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Mert ANÇEL
  7. alican4153

Daihatsu Feroza Fotoları....

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... 2.8 motoru takabilsen ferozayı durduramazsın :) dizel motorlu feroza vardı bir ara satılık hala duruyor mu bilmiyorum. Adaş izmitte makaslı samurai yi helezona çevirdiler istanbulda da illaki yapan vardır cj lerinde çevirilmiş olanları görmüştüm. iPhone 'den...
  8. alican4153

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... Ben ferozanın kırılacağını sanmıyorum :D
  9. alican4153

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... Babam al dese alırım valla :) iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  10. alican4153

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... Adaş 33 ziarelli extrem lastikli feroza var İstanbulda :) 160490011 ilan numarası bir ara görüş istersen ama sıkıntısız kullanıldığını duymuştum
  11. alican4153

ATATÜRK KİMDİR?

Google aratırsanız çıkacaktır, izlemenizi tavsiye ederim . iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  12. alican4153

Aynen öyle su görüpte girmemek olmuyor ama içi gözükmeyince de kapalı kutu şnorkel şart :)
  13. alican4153

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... Yükselince çok güzel olmuş,güle güle kullanın :) Alicanın dediği doğru böyle yerlere aman yalnız girmeyin hee birde su içinde oynayayım derken iki kere düşünün ;D ;D Ben düşünmedim girdim suyun içindeki kozalağın pervanenin arasına girmesi sonucu pervane ve...
  14. alican4153

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... Aracınız güzelmiş,köpeğiniz de güzel domuz avcısısınız sanırım :)
  15. alican4153

Daihatsu Feroza Teknik Yardım

Ynt: Daihatsu Feroza Teknik Yardım 30-9.50 çamurluklara sürtme yapmıyor benim aracımda yükseltmesiz sığmıştı hiç sıkıntı olmamıştı. Şnorkel chereoke kare kasa (xj) lerinki uyduruluyor diye biliyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri