alicelen kullanıcısının son içeriği

1. alicelen

Karavan Gölgede Solarpanel Günește

Merhaba benim yabancı sitelerde gördüğüm kadarıyla karavanı güneşe çekip panel harici kısımları da tentelerle gölgeliyorlar. Bu tenteler altında oturmaktan ziyade gölge yapma amaçlı. Basit tak çıkarlı bir gölgelik tente olabilir. Bence bu da ucuz bir alternatif olabilir.
  2. alicelen

Nissan X-trail 2010 T31 Kasa Karter Koruma Kapağı

Şehiriçi 9 sehirlerarasi 7.5 gibi ama surekli 160 vs basarsanız 10 lt yakar
  3. alicelen

Tork konvertorlu oluyor. 6 ileri tam otomatik makyajlısi adı uzerinde gostergeleri falan değişik baska pek birsey yok
  4. alicelen

X-trail Ve Yakıt Tüketimi

Araçtan memnunum tavsiye ederim. vgt sonradan taktırabilirsiniz. Ama t30 kasa benzinli almayın çekiş sorunu var. T31 kasa 2.0 dizel tavsiye ederim.
  5. alicelen

Hilux'un Asfalt Yoldaki Konforunu Nasil Arttirabilirim?

anladığım kadarıyla önce mevcut yük taşımaya yönelik sert makasları aşağıdaki ürünle değiştirin diyor. Sonra yükseklik ayarlamak için airbag takabilirsiniz diyor. https://www.humaoto.com/Hilux-Revo-Konfor-Makas-TOY077A,PR-10278.html
  6. alicelen

Çekme Karavanım İçin Isıtma Önerebilir Misiniz?

Daha fazla vakit harcamak istemiyorum açıklamamı tekrar okursaniz açıklayıcı bir sekilde yazdığımı düşünüyorum. Teşekkürler
  7. alicelen

Adı katalitik soba olanlarda düşük O2 sensörlü otomatik kapanma ve devrilme emniyeti yok. Ayrıca indoor safe denilen kapalı alanda kullanabilme özelliği yok. Tüp uzerine takılan hicbir ürün kapalı alanda kullanılamaz. Verimli yanma yapamaz öldürür. Gücü az derseniz bir boy büyüğü var.
  8. alicelen

Eskişehir Kamp Yerleri?

Kozlubahçede bir kamp alanı açılmış. Çifteler Sakarıbaşı var.
  9. alicelen

Merhaba mr. Heater little buddy diye bir ısıtıcı var. Yurt dışında çok yaygın kullanılıyor $78 fiyatı. Propan tupuyle çalısıyor. Devrilme emniyeti ve düşük O2 sensörü var. Indoor safe bir ısıtıcı. Low high modu var çok pratik ve ucuz olduğunu düşünüyorum. Bacasi olmadığı icin Havalandırma...
  10. alicelen

X-trail Ve Yakıt Tüketimi

2010 2.0 dizel aracım şehir içi 8 litre yakıyor. VGT sistemi taktırdım. taktırmadan önce şehir içi 10-13 litre arası yakıyordu. Şuan en fazla 9 litre yaktığına şahit oldum. Şehirler arası 110 - 120 gidersen 7 litre 180 le sürekli gidersen 8.5-9 litre yakıyor. (Ayvalık eskişehir arası)
  11. alicelen

Ben karter korumayı çıkarıp şablon yaparak 2 mm sacdan aynısını yaptım ve boyadım gayet güzel oldu müsait bir zaman fotoğraflarını eklerim.
  12. alicelen

Eskişehir Off-road klübü

Merhaba ben de Eskişehirdeyim 4x4 x-trail kullanıyorum. Facebook kullanmadığım için grubunuza bakma fırsatım olmadı fakat tanışmak isterim. Teşekkürler
  13. alicelen

2011 X-trail 2.0 Dci Otmatik Mi, 2011 Forester 2.0 Td Düz Vites Mi?

tdci: Turbo dizel common rail injection demektir ve X-trail motorunu renault (laguna) ile nissan ortak kullanmaktadır. Subaru ise boxer motor kullanmaktadır.
  14. alicelen

nıssan x-trail alt koruma skıd plates

Ben de takip ediyorum konuyu fiyat alabilir miyiz acaba?
  15. alicelen

T31 Obd, Cam Ve Sunroof Modülü

Yanıtınız için teşekkürler. Ben de biraz araştırma sonucu aliexpress üzerinden cam modülü buldum. sadece obd girişine takmak yeterli oluyor. Fakat arabadan uzaklaşınca sunroofu ve kapıları kapatmıyor.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri