aliceliddell kullanıcısının son içeriği

1. aliceliddell

Ankara'da Yürüyüş Grupları Hakkında

Ynt: Ankara'da Yürüyüş Grupları Hakkında Ben de Explorer dışında başka firma var mıdır diye soracaktım. Paylaşım için teşekkürler.
  2. aliceliddell

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi O zaman ben 40 litreliklere de bakayım. Tavsiyeleriniz için tekrar teşekkürler.
  3. aliceliddell

Trekking Baton Hakkında Yardım İstiyorum

Ynt: Trekking Baton Hakkında Yardım İstiyorum Teşekkürler Murat. Kipa'ya bir bakayım öyleyse.
  4. aliceliddell

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Çantayı günlük ya da max.2 günlük trekking faaliyetleri için kullanacağım. O yüzden yeterli olur diye düşünüyorum. Gerçi yazın Kaçkarlar'a gitmeyi düşünüyorum ama o zaman bakarım çaresine artık.
  5. aliceliddell

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Teşekkürler Murat. Ben 20 litrelik bir çanta bakıyorum. North Face'in çantalarını da birkaç yerde gördüm. Bir dahaki sefere daha dikkatli bakayım.
  6. aliceliddell

Trekking Baton Hakkında Yardım İstiyorum

Ynt: Trekking Baton Hakkında Yardım İstiyorum Çok pahalı olmayan bir baton arıyorum. Şu model günlük trekkingler için işimi görür mü acaba? http://www.odakoutdoor.com/Lafuma-Lautaret-X45-Baton,PR-11177.html Bir de Kentpark'taki Decathlon mağazasında markasını hatırlayamadığım bir baton...
  7. aliceliddell

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Teşekkür ederim. Sıra geldi çanta ve baton almaya.
  8. aliceliddell

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Ben de sanırım sonunda aradığım ayakkabıyı buldum. Bestard Inca Trail. Hem çok rahat, hem de özellikleri tam aradığım gibi: Özellikleri de şöyle: http://www.bestard.com/ficha_bota.php?id_bota=371 Ulus'taki Bahriyeli mağazasında beğendim bu modeli. Fiyatı 220 TL...
  9. aliceliddell

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Efe nerden çıktı bilmiyorum:) Teşekkür ederim Ender.
  10. aliceliddell

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Teşekkürler Efe. Evet acelem yok, dediğin gibi iyice araştırmadan almayı düşünmüyorum. Garmont'u da çok duydum bu sıralar ama Türkiye'de zor bulunuyor sanırım. Araştırmaya devam...
  11. aliceliddell

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Dediğim gibi yalnızca trekking için kullanacağım alacağım ayakkabıları. Dağcılık için değil. Ama almışken de iyi birşey almak istiyorum. Aslında bir de Adventure Republic'te Lafuma'nın bir modelini çok beğendim...
  12. aliceliddell

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Teşekkür ederim Ender. Hafif / orta dereceli trekking derken çok engebeli olmayan arazide trekkingi kastetmiştim. Yani ayakkabıyı öyle çok zorlu zeminlerde kullanmayacağım. İçime en çok sinen Bestard oldu aslında, Asolo'lar diğerlerine göre biraz daha ağır, bir de Vibram...
  13. aliceliddell

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Merhabalar. Trekking için bir süredir uygun bir ayakkabı bulma arayışındayım. Ankara'daki bilumum outdoor dükkanlarını gezdim (Adrenalin, Adventure Republic, Alpinist, K2 Outdoor, Daghdash, Avpar ve Galeri Spor.) Bakmadığım bir Kaftanoğlu ve Ulus'taki Bahriyeli kaldı. Onlara...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri