altug onaran kullanıcısının son içeriği

1. altug onaran

7/24 Açık Landrover'cılar

hep Umut Çelikel yüzünden civic almalıydın diye diye gittim civic aldım :)
  2. altug onaran

7/24 Açık Landrover'cılar

kimsecikler kalmadı....
  3. altug onaran

Land Rover Defender V8

araç için kapora alınmıştır. başlık kaldırılabilir.
  4. altug onaran

Land Rover Defender V8

birkaç fotoğraf daha ...
  5. altug onaran

Land Rover Defender V8

Araç fazlalığından ve binek araç ihtiyacından dolayı satılıktır. Fiyat 55000 tl Özellikleri aşağıda belirtilmiştir. 1994 model 3.5 V8 Defender 120000 Km de LT85 ana şanzıman LT230 1.44 arazi şanzıman Edelbrock manifold ve Rochester karbüratör Distribütör ve ateşleme sistemi komple sıfırı ile...
  6. altug onaran

Kraliçeyi Ikna Ettik Kaptık Geldik Klasik 130

dökerken kalıpta bombe olmamasına dikkat edin. sonrasında ürünün içine ince alçıpanlarda kullanılan saçlardan koyabilirsiniz böylece malzeme hem ince, esnek ve sağlam olur. kendini salmaz
  7. altug onaran

Discovery 2 Genel Sorular Buraya

klima kontrol ünitesinin klips olan taraflarına kredi kartı gibi bir kart sokup sonra çekin çok daha kolay çıkar ;)
  8. altug onaran

Defender 130 Orjinal Şanzuman

ana şanzıman lt85 arazi lt230 oranı 1.41
  9. altug onaran

Discovery 2, 2003-td5 Şanzıman Yağı Boşaldı.

soğutucu tarafı "şipşak"lı geçmeli sistemdir. temizledikten sonra görürsünüz. hortumu tekrar yerine takın yağı tamamlayıp sanayiye gidin. sonrasında şanzıman tarafınıda söküp soğutucu tarafındaki kauçuk hortumu tekrar bastırın. Benimde başıma geldi. geçmeden atmıştı.
  10. altug onaran

2001 Model Lr Discovery Td5 Düzeltme Ve Yenileme Çalışmaları

contayı nerden temin ettiniz? benimde aynı nokta sorunlu aradım ama bulamadım
  11. altug onaran

Land Rover Discovery Td5 - Yazılım & Chip

seviye ikaz ışığı kontak ile düzelir
  12. altug onaran

körükler iptal edilince sistemden kapatılmazsa veya başka bir çözüm uygulanmazsa fazla zıplamalarda arka diferansiyeli tutan 2 kolun üzerindeki seviye sensörü yülselme ve alçalma algılayıp aracı normal seviyesine getirmeye çalışıyor bunu başaramayınca sarı ışık yakar ama bu kontak kapatıp açınca...
  13. altug onaran

körükler iptal edilince sistemden kapatılmazsa veya başka bir çözüm uygulanmazsa fazla zıplamalarda arka diferansiyeli tutan 2 kolun üzerindeki seviye sensörü yülselme ve alçalma algılayıp aracı normal seviyesine getirmeye çalışıyor bunu başaramayınca sarı ışık yakar ama bu kontak kapatıp açınca...
  14. altug onaran

yay ile Ace nin bağlantısı yok ayrı ayrı çalışıyor ;)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri