amonratr kullanıcısının son içeriği

1. A

2004 Pajero 3.2Did Mi Yoksa 2000 Cherokee 3.1Tdi Mi Lütfen Yardım.

daha once sorento m vardı. ama yol tutus ve zayıflıklarıyla benı korkuttu. bu iki arac arasında kaldım. suzuki vıtara 2007 ve uzerı olabılır dıye dusundum ama arabanın kılosu dığerlerıne ore hafıf kalıyor. sızce sağlımlık ve problemsız bakımından hangısını secmemı onerırsınız. saygılarımla.
  2. A

Off-Road Tecrübe ve Dikkat İster; Geçmiş Olsun Yılmaz

Ynt: Off-Road Tecrübe ve Dikkat İster; Geçmiş Olsun Yılmaz büyük gecmiş olsun
  3. A

Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) basın sagolsun allah sabır versın mert
  4. A

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) afıınıza sıgınarak mesajımı yazıyorum.:):):) :):):)KAYIP ARANIYOR.:):):) SDURAN abı sana ulasmanın ımkansızlıgını kabul edıp abı kayıp ılanını verıyorum.:) sduran abı bana bızahmet ulasırsan sevınırım. saygılarımla.
  5. A

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) sduran abı msn den yazıyorum. cvb alamıyorum abı bı hatam mı var sana karsı :) abı bı ara goruselım ozleedım muhabbetını ya :):)
  6. A

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) Doğum gününüz kutlu olsun Bilge hanım
  7. A

Kan Gruplarımızı Yazalım

Ynt: Kan Gruplarımızı Yazalım ab(-)
  8. A

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) yucel abı sduran volkan abı ya eskı kadro abıler nerelerdesınız 2008 ugursuzmu geldı faruk abı mk51 ve ugur abıden baska kımse yok . neler oluyor bıze neler oluyor....
  9. A

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Merhaba ben Tayfun Koray 1979 istanbul doğumluyum makina mühendisiyim. inşaat şirketimizde çalışmaktayım. offroad gönlümde yatan ASLAN olmasına ve cok istememe ragmen konum geregı asfalt arabalarından bı turlu arazı araclarına terfi edemedım. benı gezenbilir...
  10. A

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) aracta hep takvıye hemde arazı vıtesı var
  11. A

Dodge Power Wagon

hepınıze slm lar. nadır abı bugun yolda senın ılgını cekeceğını dudunduğum bır arac gordum su ana kadar karsılasılması zor bır arac. uzerınde as 700 kamyonun dizel moorunu koyuslar. arastırdığım kadarıyla arac cevresındekıler sorduğum kadarıyla çunku sahıbını bulamadım hurda fıyatına verılecek mıs.
  12. A

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) tum gezenbilir ailesının kurban bayramını en ıcten dileklerımle kutlar esenlıkler dılerım
  13. A

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) hepinize ıyı aksamlar. bana toyotanın orj. gps cd lazım bendekınde turkıye harıtası yok. tum arkadaslara şimdiden tesekur ederim
  14. A

Öğrenci Evleri

Ynt: Öğrenci Evleri ilk ün. basladığım yıldı end. elektronik hocamız. arkadaslar ilk ögrenceğiniz sey çalmaktır deyıp bıze elk. saatının nasıl gerı gerı saydırılacağını ve durdurdurulacağını öğretmişti ve tuglaya tel sarıp ocak yapmayı. şimdi bakıyorum çie dediğimiz ozamanlar aslında engüzel...
  15. A

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... yaramazlık

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto