arsamax kullanıcısının son içeriği

1. arsamax

ARIYORUM 2 Aylığına Kiralık 4x4 Jeep veya Kamyonet Arıyorum ANKARA

Ynt: ARIYORUM 2 Aylığına Kiralık 4x4 Jeep veya Kamyonet Arıyorum ANKARA Merhaba, Yanıtlar için çok teşekkür ederim. Bizim düşüncemizde 10 aylık kiralamaktı fakat bu yeni başladığımız bir proje ve sonuçta iş hayatının doğası gereği işlerin kötü gitmesi durumunda şubattan sonra devam...
  2. arsamax

ARIYORUM 2 Aylığına Kiralık 4x4 Jeep veya Kamyonet Arıyorum ANKARA

Merhaba, Kastamonu'da Orman Bakanlığı ile başladığımız 2 aylık bir proje için 2 Aylık Kiralık 4x4 Jeep veya Kamyoney Arıyoruz. Kiralama yaklaşık 10 Kasım 2011tarihinde başlayacaktır. Eğer istenirse 2 aydan sonra 2012 Mart ayından itibaren 8 Ay süreyle tarafımızdan yeniden kiralanabilecektir...
  3. arsamax

Çeki Demiri Suzuki Grand Vitara 1.6 2006 ve Sonrası.

Çeki Demiri Suzuki Grand Vitara 1.6 2006 ve Sonrası. Orjinal İthal. Çok Az Kullanılmıştır. Ürün ANKARA'dadır. Fiyatı: 650-TL Cenk ÖZATAY (532) 414 48 56
  4. arsamax

Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Ankara Korteji (29 Ekim 2010)

Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Ankara Korteji (29 Ekim 2010) Valla öyle oldu Can, inşallah burda olursam muhakkak katılacağım. Görüşmek dileğiyle...
  5. arsamax

Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Ankara Korteji (29 Ekim 2010)

Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Ankara Korteji (29 Ekim 2010) Merhaba Arkadaşlar, Uzun süredir iş nedeniyle Ankara dışında olduğum için maalesef gezilere katılamıyordum. 29 Ekim'de burda olursam muhakkak katılmak, sizlerle yeniden birlikte olmak istiyorum. Çok güzel bir organizasyon...
  6. arsamax

Suriye'ye Giriş Artık Vizesiz!

Ynt: Suriye'ye Giriş Artık Vizesiz! Suriye'ye gitmeden önce bu tarz şeylerin efsane olduğunu zannederdim fakat daha önce İsraile gitmiş biri olarak Suriye kapısından dönünce ne kadar dikkat etmek gerektiğini anladım; her ne kadar birgün sonra pasaportumu değiştirip giriş yapsam da :) Bence...
  7. arsamax

Suriye'ye Giriş Artık Vizesiz!

Ynt: Suriye'ye Giriş Artık Vizesiz! Merhaba, Bildiğim kadarıyla 6 aylık pasaportu şart koşuyorlar, en azından riske atmaya değmez bence. Çünkü Suriye kapısı bu konuda sıkıntılar çıkartabiliyor.
  8. arsamax

1989 Mercedes GE230 5 Kapı Orjinal

Ynt: 1989 Mercedes GE230 5 Kapı Orjinal Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Can işlerim nedeniyle maalesef katılamadım gezilere, ama en kısa zamanda tekrar aranızda olacağım. Görüşmek dileğiyle, arkadaşlara çook selamlar...
  9. arsamax

1989 Mercedes GE230 5 Kapı Orjinal

Merhaba Arkadaşlar, 1989 GE 230 Enjektörlü Motor Durumu ve Performansı Çok İyi, Omvl İtalyan LPG'li, Orjinal Ön-Arka KİLİTLİ DİFRENSİYEL, Orjinal Mercedes Jantlar, Orjinal Hidrolik Direksiyon, Orjinal Klima, Orjinal 5 İleri Getrag Şanzıman, Orjinal Koltuk Döşemeleri Orjinal Arka Koltuk...
  10. arsamax

Beypazarı Festivali (Tarihi Evler ve Güveç Festivali)

Ynt: Beypazarı Festivali (Tarihi Evler ve Güveç Festivali) Gerçekten çok güzel bir organizasyon olmuş, inşallah bu yıl ki organizasyondan haberimiz olurda hep birlikte gideriz...
  11. arsamax

Ankara Mahalli Off-Road Şampiyonası 1. Yarışı (14 Mart 2010)

Ynt: Ankara Mahalli Off-Road Şampiyonası 1. Yarışı (14 Mart 2010) Gerçekten bol çamurlu çok güzel bir organizasyon olmuş, foto paylaşımları için çok teşekkürler. Hava şartlarının çok iyi olmaması nedeniyle bebek olduğu için maalesef katılamadık. Önümüzdeki organizasyonlarda görüşmek dileğiyle...
  12. arsamax

ML ve LR

Ynt: ML ve LR LPG'de şehir içinde 16-17 lt civarı yakıyor.
  13. arsamax

Ankara Mahalli Off-Road Şampiyonası 1. Yarışı (14 Mart 2010)

Ynt: Ankara Mahalli Off-Road Şampiyonası 1. Yarışı (14 Mart 2010) Organizasyonla ilgili detayları bekliyorum, bir terslik olmazsa inşallah bende katılacağım.
  14. arsamax

Gezenbilir Ankara - Akçaali Köyü Doyamadık Off-Road Etkinliği (07 Mart 2010)

Ynt: Gezenbilir Ankara - Akçaali Köyü Doyamadık Off-Road Etkinliği (07 Mart 2010) Arkadaşlar gerçekten muhteşem bir gezi olmuş, fotolar için teşekkürler. Maalesef şehir dışında olmam nedeniyle son gezilere katılamadım ama inşallah artık rahatlıyorum ve bundan sonraki gezilere katılabileceğim...
  15. arsamax

Ankara'da Bisiklet Sürüşü ve Off-Road Yarışı (14 Mart 2010)

Ynt: Ankara'da Bisiklet Sürüşü ve Off-Road Yarışı (14 Mart 2010) Organizasyonla ilgili detayları bekliyoruz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri