asilturk kullanıcısının son içeriği

1. asilturk

İstanbul'da Karavan Yedek Parça Hizmeti

Ynt: İstanbul'da Karavan Yedek Parça Hizmeti merhaba... ben karavanımdaki tamir işleri ve içindeki donanımlara servis bakım işlemlerini moda karavanda yaptırıyorum
  2. asilturk

Adria Çekme Karavan Fiyat/performans Hakkında Görüşleriniz

Ynt: Adria Çekme Karavan Fiyat/performans Hakkında Görüşleriniz merhaba Behçet bey çok güzel haberler verdiniz :) İstanbul da mı olacak satış ofisleri?
  3. asilturk

Üniversitede Karavanda Yaşamak.

Ynt: Üniversitede Karavanda Yaşamak. Bence karavanınızı seçerken eski olsa bile avrupa yapım bir karavan seçmelisiniz... içinde ihtiyacınız olan herşeyin bulunduğu karavan 15 bin ile 20 bin tl arası bütçe ile alınabilir. kullanım açısından pratik ve ucuz olması bakımından tüple çalışan sobası...
  4. asilturk

Başoğlu - İmaj - Saly

Ynt: Başoğlu - İmaj - Saly sayın tunco istanbuldasınız sanırım. moda karavanı da bir ziyaret etmenizi tavsiye ederim... en azından karavanınızın yapım aşamalarında daha sık yanında olmanız kolaylaşır. saygılar
  5. asilturk

1955 Chevrolet 3100 Pick-up

Ynt: 1955 Chevrolet 3100 Pick-up takip
  6. asilturk

Subaru Forester 2.0 Xt 2003 2004 2005 Model

Ynt: Subaru Forester 2.0 Xt 2003 2004 2005 Model merhaba... 2005 model 2,0 xt ve 2007 model 2,5 xt kullandım... ön cam rezistansının olmaması muhtemel ön cam kırılmasından dolayı orijinal olmayan cam takılmasıdır (2003-2004 modellerde yoksa bişey diyemicem)... araç genel olarak sorunsuzdu...
  7. asilturk

Transit Karavan Dönüşümü Yorumlarınız

Ynt: Transit Karavan Dönüşümü Yorumlarınız wc'nin kasetli olmasını tavsiye ederim kullanımı ve temizliği son derece kolay... hem pis su deposu vb gibi şeylerle uğraşmazsınız hem de daha hijyenik ve karavan için yapılmış bir üründür... yaklaşık 50 TL'lik kimyasalla bir sezonu geçirirsiniz.
  8. asilturk

2 Çeker Aracı 4 Çekere Çevirme Hakkında

Ynt: 2 Çeker Aracı 4 Çekere Çevirme Hakkında herkese merhaba ben de 2002 model ford transit üzerine yapılmış alkovenli karavanımı 4x4 e çevirmeyi düşünüyorum... çevirecek bir kaç usta ismi aldım... fırsat bulunca aracı göstermeye gideceğim... buradan gelişmeleri paylaşırım
  9. asilturk

Karavan Alırken Sonradan Üzülmemek İçin Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Ynt: Karavan Alırken Sonradan Üzülmemek İçin Nelere Dikkat Etmek Gerekir? olası tesisat arızalarında tesisatın geçtiği yerlere kolay ulaşım olmasını ekleyebiliriz...
  10. asilturk

Karavan Alırken Sonradan Üzülmemek İçin Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Ynt: Karavan Alırken Sonradan Üzülmemek İçin Nelere Dikkat Etmek Gerekir? takip
  11. asilturk

3.75 Pino Karavanım Hakkında

Ynt: 3.75 Pino Karavanım Hakkında benim karavanın temiz su deposunun altında bir tapa var ordan tahliyeyi sağlıyorum... sıkıştırarak takılıyor yani vidalı veya vana sistemi değil... şu ana kadar bir problem görmedim... ama deponun altında bir delik açılıp vana bağlayarak daha düzgün birşey...
  12. asilturk

Bir Bilene Soralım; Ucuz ve Pratik Tamiratlar

Ynt: Bir Bilene Soralım; Ucuz Ve Pratik Tamiratlar çok isabetli bir konu... takip
  13. asilturk

Hikayenin Sonu (pino Karavan Bizi Nasıl Delirtti!)

Ynt: Hikayenin Sonu (pino Karavan Bizi Nasıl Delirtti!) çok geniş boru gibi olan araç kapıları için lastikler var... kartal oto sanayi içinde her çeşidini kapsamlı bol çeşitli satan varmış... onu bir şekilde adapte edebilirsiniz gibi geliyor. hem daha uzun ömürlü olur sanırım
  14. asilturk

Hikayenin Sonu (pino Karavan Bizi Nasıl Delirtti!)

Ynt: Hikayenin Sonu (pino Karavan Bizi Nasıl Delirtti!) evet kendinizce bir takım çözümler olmuş... hayırlı olsun nur topu gibi karavankondunuz oluyor gittikçe... Allah sabır versin...
  15. asilturk

Pino Karavan : İzolasyon Şekli İçin Yorumlarınız

Ynt: Pino Karavan : İzolasyon Şekli İçin Yorumlarınız behçet bey hakkaten çok merak ettim acaba iç kısımdan görünmeyen bir yerden duvarı az birşey açsanız ne var acaba altında?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri