avcı24 kullanıcısının son içeriği

1. avcı24

Pajero, Montero Hakkında Bilgi

Ynt: Pajero, Montero Hakkında Bilgi arkadaşlar benim montero V6 3000 24 wallf arazide ve yoldaki dalmalarda çok yaylanıyor var sanırım amartisörlerin değişmesi lazım bana nasıl bir amartisör önerirsiniz ayarlımı yoksa orjinal kendiamartisörlerindenmi takmamı tavsiye edersiniz
  2. avcı24

Yamaç Paraşütü Yapılan Şehirlerimiz

Ynt: Yamaç Paraşütü Yapılan Şehirlerimiz arkadaşlar 17-18 nisan tarihlerinde ERZİNCANDA yamaç paraşütü şampıyonası var ilgilere duyurulur ben uçmayı denemedim ama seyretmeye giderim
  3. avcı24

Araç Vergisi Hakkında Bilgi İstiyorum

arkadaşlar 1995 model 2800 veya 3000 araçlar için ne kadar vergi ödeniyor bu modelde aracı olan versa ne kadar ödediği hakkında bilgi verir se sevinirim şu an benden istenen 532 tl 1996 model 2800 pajero için 354 tl ödeyende var bilgisi olanlar varsa lütfen,selamlar
  4. avcı24

Fotoğraflarla Kemaliye (Eğin)

Ynt: Fotoğraflarla Kemaliye (Eğin) sevgili hemşehrilerim bu siteye yakın zamanda üye oldum fazla girme fırsatım olmadı ama görüyorumki bayağı erzincanlı var sitede çok mutlu oldum bende her fırsatta EĞİNE gider orada çok güzel dostlarım var hayran olduğum doğasını gezer fasıllarına eşlik eder...
  5. avcı24

Diferansiyel Kiliti Kullanımı

Ynt: Diferansiyel Kiliti Kullanımı selam arkadaşlar bende otomotik 1995 montero var inişlerde orta ve ön kiilitleri devreye sokmadığım zaman aracın hızlanmasını öneyemiyorum ve hızlanan araç kontroldan çıkıyor fren desteği verincede kayma riski artıyor burda inişlerde kilit kullanılmaması gerek...
  6. avcı24

Ynt: Pajero, Montero Hakkında Bilgi arkadaşlar montero ls v6 3000 için orjinal buji kablo nerden bulabilirim 200.000 km de hiç değişmemeiş lpg ye geçişlerde tekleme yapıyor lpg de performansıda iyi değil buji kablolarının değişmesi lazım bu konuda bilgi verirseniz sevinirim
  7. avcı24

Ynt: Pajero, Montero Hakkında Bilgi kerim bey teşekkür ederim zaten dediğiniz gibi kullanıyorum ama araç gene hızlanıyor fren desteğide buz ve çamurlu inişlerde olmuyor birde araç dik rampada veya inişte otomotaik şanzıman kaçırma yapıyo bu normalmıdır yoksa şanzımanda sorunmu var belkide...
  8. avcı24

Ynt: Pajero, Montero Hakkında Bilgi arkadaşlar benim montero v6-3000 1995 model otomatik çamur ve dik inişlerde hangi modu kullanmalıyım benim bildiğim inişlerde en ağır devirle hafif gazla inilir araç kaymaması için ama tam lok ta dönüş yapılmaması lazım deniyo o zaman da araç hızlanıyo...
  9. avcı24

Ynt: Pajero, Montero Hakkında Bilgi JA4MR41H85J023486 V6 3000 1995 MODEL MONTERO ARKA FRENLERDE DİSK SERKAN BEY SİZİNKE DAHA ÖNCE TEL DE KONUŞMUŞTUK BEN ERZİNCANDAN YAŞAR ACİL CEVAP YAZARSANIZ SEVİNİRİM
  10. avcı24

Ynt: Pajero, Montero Hakkında Bilgi selam doğa tutkunları aranıza katılmaktan mutluluyum gerçek doğa dostu, avcıyım ve arazi aracı tutkunuyum bu sitede çok faydalı bilgiler edindim diğer arzi araç sahipleri alınmasın bende pajero cuyum 1990 3 kapı pajero ve 1995 model bir monterom var çok...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri