bafralı7939 kullanıcısının son içeriği

1. bafralı7939

Ankara Civarı Off-road Toplulukları Aranıyor

Eren bey merhaba fazla sık olmasada kendi içimizde kapalı bir grup olarak ayda bir toplanıp dere tepe kırn-madan üzmeden kişisel değil toplu hareketlerle Ankarada amaç eğlenmek adında toplanıyoruz.Face den yolsuzlar offroad team olarak ararsanız bağlantı kurarız. selamlar
  2. bafralı7939

2020 Defender Çukur Yayla Buluşması 4x4 Ve 6x6 Gezi̇si̇

ben takip etmiyorum instagramdan baktığımda görüyorum youtebe sayfasından bakabilirsiniz bu arkadaşın bötle işler yaptığınınıda bizim etkinlik bittikten sonra öğrendim.
  3. bafralı7939

Aladağ Ocak 2020 Kış Kampı

selamlar yardımcı olmaya çalışırım.ben bu işlerin imalatcısı veya parçacısı değilim sizler gibi kullanıcısıyım.
  4. bafralı7939

Selamlar araç üstü çadırın kullanımı gerçekten çok güzel yerle bağlantınızı kesiyorsunuz içinde 8 cm yatak olduğu içinde konfor mükemmel uzun yıllar yer çadırlarını kullandım çok farklı birbirinden.Her türlü araca takılıyor araçtan yana sıkıntı yok binek araçlara kolayca uygulanıyor.Kış...
  5. bafralı7939

2020 Defender Çukur Yayla Buluşması 4x4 Ve 6x6 Gezi̇si̇

Bu gezide aramıza katılan sekizsilindir.com youtuber arkadaşimızın çekimleri iyi seyirler Video: https://www.youtube.com/watch?v=m1I4IC2wVog&feature=emb_rel_pause
  6. bafralı7939

2020 Ocak Defender Kardeşli̇ği̇ Çukur Yayla Gezi̇mi̇z

Her yıl tekrarladığımız Defender Çukur yayla buluşmasını bu yılda 25 araç ile zorlu kış şartlarında yaklaşık 12 km bir yayla yolunu 15 saat gibi yer yer 70 cm bulan kar mücadelesi ve azim ile tamamladık görüntüler araç kamerası ve biraz uzun iyi seyirler. Video...
  7. bafralı7939

Bolu Aladağ Göksu göletinde 2 gün 2 gece karlar üstünde keyifli bir kampımızı geride bıraktık. Gezenbilirden epeydir uzaktaydık neden bilmem benim gibi birçok kişi takibi bırakmış face ve instagram galiba biraz daha etklili oldu paylaşımlarda.Gündüz 10 derecelere çıkan sıcaklık gece -20 leri...
  8. bafralı7939

Defender Almak Istiyorum

burhan bey 1 ay içinde aracı alacam diye yanlış kararlar vermeyin defender olan cevrede birileriylr gezin biraz. bu aracların engüzel motorları 300 tdi dır ama rakamları biraz yüksek düz dizelden ve benzinli araclardanda gayet memnun kalan arkadaşlar var bu tamamemn sizin aractan beklentinizle...
  9. bafralı7939

Ankara Çevresi Pazar Gezmesi

Merhaba Tek arac olarak gideceksiniz anladığım kadarıyla basit ve sizi üzmeyecek rotalar 1-Kazan güvenç köyü gölet etrafı 2-Kazan Kınık köyü çıkışından sol stabilize yolu takip ederseniz Akıncı ovasının tepeliklerinde rahatca dolanabilirsiniz 3-Çubuk karagol evci yaylası etrafı 4-Pazar...
  10. bafralı7939

Gezenbilir; 8 Geleneksel Bolu Kış Kampı (25-26 Şubat 2017)

bizm içinde güzel bir kamptı
  11. bafralı7939

Gezenbilir; 8 Geleneksel Bolu Kış Kampı (25-26 Şubat 2017)

Biz iki arac Ankaradan büyük bir ihtimal sabah 8-9 arası çıkarız .hafta sonuna doğru netleşir.gidecek olanlarla katılım yapabiliriz.
  12. bafralı7939

Ankara Civari Off-Road Parkurlari

Ynt: Ankara Civari Off-Road Parkurlari Merhaba Kısa süreli ve parkur şeklinde isterseniz Akyurtta yarışların yapıldığı yer mükemmel ,bumplar ve çukurlar harika etrafında güzel yerler var. Kızılcahamam ve civarında orman içinde gezinti yapılabilir.
  13. bafralı7939

Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) bizim bu tarafa kizilirmak suyu gelmiyor bizim simitlerde Camlidere suyu var.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri