balarısı kullanıcısının son içeriği

1. balarısı

Fotoğrafçılık Bölümü Sohbet

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Sohbet Günaydın arkadaşlar Sohbetinizin bi kısmını okudum ben de cep telefonuyla bile fotoğraf çekmeye çalışan biriyim ama iyi bir makina ve biraz da bilinçle çekilen fotoğrafın yerini tutmaz. Bir fotoğrafçılık kursuna gitmek istiyorum araştırmalarım devam ediyor...
  2. balarısı

Duygular = Fotograflar mi? Fotograflar = Duygularimiz mi?

Ynt: Duygular = Fotograflar mi? Fotograflar = Duygularimiz mi? Çoğu zaman insanın dikkatini duygularıyla orantılı manzara ya da olaylar çeker ve onu fotoğraflar haliyle. Bazen de karşına çıkan olay ya da maznara seni yönlendirir, o anı fotoğraflamak istersin... yani tavuk mu yumurtadan...
  3. balarısı

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu ilk defa acemiliğimin bu kadar hızlı yüzüme vurulmasına sevindim ;) teşekkürler
  4. balarısı

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Best fm de bir duyuruyla ilgilenmiştim cuma günü. Şilede tibet konseri. ayrıntılar gezenbilirde diye. Saatlerdir arıyorum bulamadım duyuruyu. Oldu bitti mi bilemiyorum. bu ilanı nerde bulurum biliyomusunuz? En son girdiğimden beri sit epey...
  5. balarısı

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Selam arkadaşlar sesimi duyan varsa bilgilerinden faydalanmak isteyeceğim ???
  6. balarısı

Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) İyi akşamlar keyifli sohbetler arkadaşlar...
  7. balarısı

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Festival bitmiş en yakın bir yıl sonra yapılacak. Bir de fener paramparça. Bir günde bu kadarı fazla :(
  8. balarısı

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Festival fotoğraflarını inceledim Zerrinin gönderdiği linkten incelemez olsaydım :(( ne şahane bi etkinlik olmuş öyle yaa. Tekrarı ne zaman olur acaba?
  9. balarısı

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Meraba Hakan doğru görmüşsün :)
  10. balarısı

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Zerrin festival havanız nerden geliyo ?
  11. balarısı

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Selam Murat ve herkes. Evet uzun zamandır zaman yokluğundan yoktum forumda. Hala PC ler yenilenecek bizde beklemedeyiz.
  12. balarısı

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Selam arkadaşlar Bir adım bile atamadan gezenbilirdeyim..:) yani hala ben bilmem gezenbilir durumu. Sizler nasılsınız?
  13. balarısı

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Selam arkadaşlar güzel ıslanmışsınız :)
  14. balarısı

Digital Makine Tavsiyesi

Ynt: digital makine tavsiyesi Teşekkürler Gökhan Bey. Doğubankı uygun fiyat açısından tercih edecektim ve bunu bana yetkili bayi önermişti. Ancak ben teknoloji market tarzı dediğiniz gibi muhatap olunacak birilerini bulabileceğim bir yer düşünüyorum. Benim asıl takıldığım konu marka ve model...
  15. balarısı

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Günaydın arkadaşlar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto