Bastard kullanıcısının son içeriği

1. Bastard

Gezi Arkadaşı Arıyorum

Ynt: Gezi Arkadaşı Arıyorum motor kullanamam ama arkada gitmeyi cok iyi yapabiliyorum, aday olabilirim ben.
  2. Bastard

Ege Bölgesinde Kamp Yapmak için Arkadaş Aranıyor

Ynt: Ege Bölgesinde Kamp Yapmak için Arkadaş Aranıyor evet,olympos. Tesekkurler.
  3. Bastard

Ynt: Ege Bölgesinde Kamp Yapmak için Arkadaş Aranıyor o sadece bir cumle Le fabuleux destin d'Amélie Poulain'den alinti, ayrica bir ithafta bulunmadim,yani oradaki 'aptal' kelimesi herhangi bir kiseye yoneltilmis bir sifat degil. alakasiz bir konuya igneleyici yaklasimlar gozume batti sadece.
  4. Bastard

Ynt: Ege Bölgesinde Kamp Yapmak için Arkadaş Aranıyor insanlar bir cok seyden gecimini saglayabilir,sinirsiz olasiliklar mevcuttur gecinmek icin, istedigin gibi yasayabildikten sonra kaynak onemsizdir,sadece bir aractir, `parmak gokyuzunu gosterdiginde sadece aptallar parmaga bakar` diyede bir...
  5. Bastard

Ynt: Ege Bölgesinde Kamp Yapmak için Arkadaş Aranıyor tamam,cidden cok iyi olur, tesekkurler.
  6. Bastard

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Selam herkese,ben Izmir den 19 yasindayim. Yeni uyelerdenim.
  7. Bastard

Temmuz Ayında Kaçkarlar

Ynt: Temmuz Ayında Kaçkarlar Bende Temmuz sonu gibi Likya Yolu ya da Kackarlar turu yapmak istiyorum, ama Kamp ve Yuruyus seklinde. Yani pansiyon ve otelde konaklama seklinde degil, ve bende tek olmak istemiyorum. Ve evet,daha once hic boyle bir deneyimim olmadi ilk olcak.
  8. Bastard

Ynt: Ege Bölgesinde Kamp Yapmak için Arkadaş Aranıyor Yaniliyorsun,O soru sordu. Ben cevap verdim(.
  9. Bastard

Ynt: Ege Bölgesinde Kamp Yapmak için Arkadaş Aranıyor Kendimden o kadar bahsettikten sonra bu soruyada cevap verebilirim, yani sorun degil. Soyle aciklayayim. Okul egitimi almiyorum,ama ilgilendigim bir kac konuda direk konuya yonelik kurs egitimleri aliyoyrum ve prtaiklerde bulunarak kendimi...
  10. Bastard

Ynt: Ege Bölgesinde Kamp Yapmak için Arkadaş Aranıyor sile`de kamp yapmistik ailecek ben daha kucuk cocukken. denizden olu bir adam cikarmislardi cok net hatirlarim.hic unutamadim. ama ege tercihim, tesekkurler bu arada (.
  11. Bastard

1 Aylık Kamp Planı

Ynt: 1 Aylık Kamp Planı auch ! bu harika.
  12. Bastard

Merhaba.Uzun bir yazi yazicam cunku bu benim icin onemli bir konu. Yillardir kamp yapmak istemisimdir.Macera,korku,eglence. Ama genelde kasinti arkadaslara sahip oldugum icin,kumsala bile oturmaya cekinen insanlar oldu cevremde hep. Onlar bana hic uyamadi ve ben onlara uydum ve bir sure sonra...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri