Bay19 kullanıcısının son içeriği

1. B

Karavanda Kullanılacak Elektirik Malzeme Listesi

çok teşekür ediyorum değerli bilgiler için
  2. B

bilgilendirme için çok teşekür ederim 1. ) MPPT cihazı için sizin hesaba göre 40a yetrli 2 panel için bu sisteme göre Bu konuda aklıma birşey takıldı 2x205W panel 60A MPTT cihazı bu şekilde kullanabilirmiyim ilerde bir panel daha eklersem MPTT cihazını değiştirmemek için gerekirse sadece panel...
  3. B

Herkese selamlar kolaylıklar diliyorum karavan yapımını katogorilere böldüm elektirik su mobilya gibi ilk olarak elektirik kısmında biraz çalışmalar yaptım kendimce bu çalışma hakkında eksiklerimi veya yanlışlarımı gidermemde sizlerden destek istiyorum karavanda kullanacağım cihazlar...
  4. B

Motokaravan Ruhsatta Yolcu Sayisi

cumartresi biriyle daha görüştüm oda karavanınızı yapın bitirin gelin diyor iyide test esnasında ya söktürecekler yada dediğiniz gibi zarar verecek söylediğiniz kişiden bilgiyi alacağım teşekür ederim
  5. B

Motokaravan Ruhsatta Yolcu Sayisi

merhaba bildiğiniz bu işi yapan bir mühendis varmı birkaç yerle görüştüm herkes farklı şeyler söylüyorlar bir mühendis karavanını bitirgel ruhsatı alırız diyor diğeri karavan boşken koltuğu tak teste sokmamız lazım diyor birisi dönüştüremezssiniz diyor bu işi bilen iyi bir mühendis varmı...
  6. B

2010 Fiat Ducato L4h2 Karavan Yapımına Başlıyoruz

kapalı panelvan aldım 15m3 birkaç yeri aradım bu konuyla ilgili siz karavanınızı yapın bitirin bize gelin biz projelendirelim diyorlar ama bir arkadaşımda eğer arkada yolcu taşıyacaksan araç boş olacak önce koltuğu koyup teste gideceksin dedi onay aldıktan sonra karavanını bitir diyor hangisi...
  7. B

2010 Fiat Ducato L4h2 Karavan Yapımına Başlıyoruz

öncelikle hayırlı olsun bende başlayacağım hazırlık aşamasındayım bende sizin gibi 4 kişi seyhat edebilecek gibi ruhsat çıkarmak istiyorum 4 kişilik ruhsat için hangi aşamalardan geçtiniz yada geçeçeksiniz bilgi verebilirmisiniz
  8. B

Araç Seçimi

En sonunda karar verebildim ve 2012 model 15m3 dukato kapalı panelvan aracımı aldım şimdi biraz zamana ihtiyacım var bu arada araştırmalar yapıp karavan dönüşümüne başlayacağım
  9. B

Araç Seçimi

Arkadaşlar araç aramam devam ediyor bu araç seçmek gerçekten zor bir işmiş ilanlara bakıyorum tamam bu araba diyorum gidiyorum arabanın her tarafı dökülüyor resimdekiyle gerçeği birbirini tutmuyor ama son aşamaya geldim iki tane arabada karar veremedim fikrinize danışmak istedim 1. Araç 2010...
  10. B

Araç Seçimi

Teşekürler sadece hafta sonları için düşünüyoruz o yüzden panelvan düşünüyoruz
  11. B

Araç Seçimi

resim ekledim
  12. B

Araç Seçimi

Merhaba aranıza yeni katıldım bende kendim moto karavan yapacağım bu konuda araştırmalara başladım ilk etapda araç konusunda fikirlerinizi almak istiyorum aşşağdaki aracı almak istiyorum bu aracı karavan yapabilirmiyim sıkıntı yaşarmıyım ARAÇ Marka Iveco Seri 35 Model C 10 Daily Van Yıl 2000...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri