Bekir K. kullanıcısının son içeriği

1. Bekir K.

Hangi Köpek Irkını Neden Tercih Edersiniz?

Ynt: Hangi Köpek Irkını Neden Tercih Edersiniz? Birbiriyle alakasız çok farklı ırklarda 15-20 civarında köpeğim oldu ama Rottweiler son tercihimdi. İngiliz Pointer, Kurzhaar, Golden Retriever, Dalmaçyalı ,Akbaş Kangal, Boxer, Doberman, Sibirya Kurdu ve Rottweiler içerisinde karakteri en sağlam...
  2. Bekir K.

Zj Grand Cherokee Yedek Parça

Selamlar 98 Model 5.2 ZJ için aradığım bazı parçalar var. Olur ya elinde olan veya bildiği yerde olan vs. vardır. Clockspring denilen direksiyon içi sargı kablo. Sağ ve Sol kapı için sarı renk grand cherokee ve limited yazıları tüm gövdeyi dönen çift sıra sarı şerit. bunu bulamazsam diye...
  3. Bekir K.

Zj Cherokee Küçük Sıkıntılar

Ynt: Zj Cherokee Küçük Sıkıntılar ses geliyor. ileri geri bas bırak yaparak milim milimde olsa hareket ediyor..düğmeden şüpheleniyorum. bakalım.. cruise dediğim gibi clockspring olmadığı için çalışmıyor. bu arada burada da karşılaştığımıza sevindim.
  4. Bekir K.

Ynt: Zj Cherokee Küçük Sıkıntılar çok teşekkür ederim. düğmeyi temizlemeyi denememiştim onu deneyeyim bugün. Cruise control ile ilgili olarak dediğiniz parçanın arızalı olduğunu öğrendim aracın eski sahibi olan babamın arkadaşından. Tekrar teşekkürler.
  5. Bekir K.

Selamlar Yeni aldığım zj'de ufak tefek sıkıntılar var.. çözüm önerilerinizi merak ediyorum.. - sürücü koltuğu yükseklikte problem yok sırt tarafında problem yok fakat koltuk ileri geri gidip gelirken problemli. şöyle ki ayar düğmesine basılı tuttuğumda ilk hareket hariç hiç hareket etmiyor...
  6. Bekir K.

Bu araç hakkında bilgi lütfen

Ynt: Bu araç hakkında bilgi lütfen Komple teorileri üretilebilir tabi araç hakkında :) Sevindim bir hemşerime rastladığım için..İnşallah yardımcı olabilmişimdir.. İş güç kaygılarından güzelim memleketi bırakıp İstanbul denen kazana attık kendimizi fakat inşallah karşılaşırız. Saygılarımla.
  7. Bekir K.

Ynt: Bu araç hakkında bilgi lütfen Bu aracın kasası Cj-3A gibi duruyor..Bildiğim kadarıyla cj2A nın ön cam çerçevesi daha köşeli oluyor.Bu yuvarlak tip.
  8. Bekir K.

Ynt: Bu araç hakkında bilgi lütfen Merhaba. Araç göründüğü kadarıyla M38 değil Cj-3A. Cj-3A dediğiniz gibi 50-52 arası üretilmiştir. Cj-3A ların motoru dediğiniz gibi Go-Devil'dir,Düz Motor olarakta bilinir. Fakat bu araçta değişmiş.Muhtemelen Anadol motoru. Orjinal bir M38 veya Cj-3A...
  9. Bekir K.

Willys Sahipleri Burada Buluşalım

Ynt: Willys Sahipleri Burada Buluşalım Çok özledim benim ufaklığı.. :( Sizin canavarlara bakıp iç çekiyorum resmen.. Size tavsiye bir anlık gaza gelip satmaya kalkmayın..İlk başta farkedilmiyor ama sonra arıyor insan..
  10. Bekir K.

Aranıyor - Lada Niva

Ynt: SATILIK LADA NİVA düşünürseniz yardımcı olurum. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-lada-bakimli-1996-lada-niva-92155034/detay/
  11. Bekir K.

Alınık Lada Niva..

Ynt: Alınık Lada Niva.. 1996 model 1.7 Karbüratörlü motor temiz bir Lada Niva'm var..daha büyük bir 4x4 almak üzere satmayı düşünüyorum..Fotoğraflarına buradan bakabilirsiniz. http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151053357624756.448638.552834755&type=3 detaylar için mesaj atabilirisiniz..
  12. Bekir K.

üstü açık cj?

Ynt: üstü açık cj? kışın soğukta üşütmez..benim cj de çorum kaloriferi vardı 2 devreliydi ben ikinci devreyi açtığımı hatırlamam..içerisi gerçek anlamda fırın gibi olurdu..her kullanımdan sonra üzerini kapatmak bıktırabilir..bunun için daha önce yapanlar varsa fikirleşip kolay sökülüp...
  13. Bekir K.

1996 Lada Niva 1.7

Ynt: 1996 Lada Niva 1.7 Aracım duruyor..Araç hala bakımlı bu süre zarfında off-road denilebilecek bir gezi yapılmadı..Sürekli şehir içinde kısa mesafelerde kullandım..Son hali resimlerdeki gibidir.
  14. Bekir K.

niva bakım

Ynt: niva bakım benzer bir işi bende yaptım bende ön difransiyelde değişti sizin düşündüğünüzden farklı olarak..sizin araçta ortalama 1500 civarına dört dörtlük olur tahminimce..
  15. Bekir K.

1. Kahramanmaraş - MAROFF Off Road Oyunları ( 26 - 27 Mayıs 2012)

Ynt: 1. Kahramanmaraş - MAROFF Off Road Oyunları ( 26 - 27 Mayıs 2012) sık Tarık abi :D kimin kısmetineyse ona değsin :D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri