Berxolid kullanıcısının son içeriği

1. Berxolid

Araç Üstü Çadır Ve Uygun Araç

Eğer verdiğiniz ölçüler açık hali ise sorun değil ama kapalı hali ise biraz garip durabilir :smiley:
  2. Berxolid

Araç Üstü Çadır Ve Uygun Araç

Audi 80 aracım için tavan çadırı almayı düşünüyorum. Aslında yakından görüp çok beğendim ama aklıma hep 2 veya 3 kişilik kamplarda aracın tavanını ezme riski geliyor. Aracın tavanına dikkat ederseniz eski tip oluklu. Ne dersiniz sizce olur mu?
  3. Berxolid

Temiz Dizel Uzun Şase Land Rover Defender Arıyorum

Ynt: Temiz Dizel Uzun Şase Land Rover Defender Arıyorum Selam, Öncelikle konunun hortladığını belirtmek isterim fakat bende de hata var,araç bulduğumu yazmayı unutmuşum. İlgileriniz için teşekkür ederim. Admin konuyu kilitleyebilir.
  4. Berxolid

Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir İstanbul Korteji (29 Ekim 2010)

Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir İstanbul Korteji (29 Ekim 2010) 1- Esra Akeroğlu ( Renault) 2- Murat VURAL ( HONDA Enduro Motosiklet ) Kocaeli 3-Berk Gemicioğlu (VW Transporter T3) 4- 5-
  5. Berxolid

VW T3 Sevenler Buraya

Ynt: VW T3 Sevenler Buraya Merhaba T3 severler. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda tüm T3 severleri Gezenbilir Korteji'ne bekliyoruz!! Ayrıntılı bilgi için http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=62096.msg732763;boardseen#new Hadi en güzel görüntüyü biz oluşturalım! 8)
  6. Berxolid

Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir İstanbul Korteji (29 Ekim 2010)

Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir İstanbul Korteji (29 Ekim 2010) Bu seneki korteji kaçırmayacağım ben de orada olacağım 8)
  7. Berxolid

VW T3 El Kitabı

Ynt: VW T3 El Kitabı Anladım,yani temiz bir çıkma set bulabilirsek bizi epey idare edebilir?
  8. Berxolid

VW T3 El Kitabı

Ynt: VW T3 El Kitabı Estağfurullah,anladım :) Yine bi "altına yatacaksın" diyorsunuz yani, olsun yatarız :) Bu araçları hidrolik direksiyona çevirme imkanı var mı varsa parçası bulunabilir mi?
  9. Berxolid

VW T3 El Kitabı

Ynt: VW T3 El Kitabı Anladım fakat gözünüzde bir daha canlandırırsanız vites 1'e geçtiğinde kırmızı ile işaretli yere değil onun tam karşısındaki çıkıntının altına giriyor. Yağsız kullanımı biraz daha açar mısınız? Yani oradaki greste azalma mı var?
  10. Berxolid

VW T3 El Kitabı

Ynt: VW T3 El Kitabı Bu bilgi için de teşekkür ederim. Vitese de zamanla alışacağız artık,gerçi alıştık sayılır. Bu arada o sağ elle geçmeyen ama sol elle gayet rahat geçen vites durumu da ilginçmiş araştırılması gereken bir konu :D :D Elimde vites kutusuyla ilgili bir çizim ve stepneyi...
  11. Berxolid

VW T3 El Kitabı

Ynt: VW T3 El Kitabı :) İlginiz için teşekkür ederim,bundan daha güzel anlatılamazdı herhalde. Evet dediğiniz gibi pompacıya da yaptırılır ama ben elimde imkan olduğu sürece kendim bakmak tarafıyım. İlk boş zamanımda bunlara bakacağım. Yokuşta kalkamama durumu galiba mazotla alakalı,çünkü...
  12. Berxolid

VW T3 El Kitabı

Ynt: VW T3 El Kitabı Kitapçık paylaşımınız için ben de teşekkür ederim. Vites geçmeme sorununu ben de yaşadım ve stepneyi söküp dediğiniz gibi tüm bağlantılara baktım,kırık çatlak yok. Gresleyip kapattım. Yine de pek bir değişiklik olmadı. Aracın debriyajı değişmiş değişeli 1 ay olmuş...
  13. Berxolid

Hirvatistan, Kosova, Karadag, Bosna Makedonya Araba İle Gezmek?

Ynt: Hirvatistan, Kosova, Karadag, Bosna Makedonya Araba İle Gezmek? Atina gezginleri geri döndüler mi acaba? Döndüklerini biliyorum Tekirdağ'da gördüm onları :) Taze bilgiler varsa bilgiye aç bir insan olarak sabırsızlıkla bekliyorum :)
  14. Berxolid

VW T3 Sevenler Buraya

Ynt: VW T3 Sevenler Buraya Bu arada aracın birkaç fotoğrafını da ekleyeyim...
  15. Berxolid

Gezenbilir Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul (25-26 Eylül ve 02-03 Ekim 2010)

Ynt: Gezenbilir Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul (25-26 Eylül ve 02-03 Ekim 2010) 1 Cenk Sarıkaya 2 Orhan Bıyıklı 3 Berk Gemicioğlu 4 Sina Ataman 5 Selahattin Doğan 6 Kazım Doğan 7- Hatice Kıyga 8 Ünal Çelik 9 Şenol Ablak 10 Ümit YILDIZ 11 Cenk Coşkun 12 Seyhan Karaca 13 Kürşat Ergan 14 Erkan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR