bestamik19 kullanıcısının son içeriği

1. bestamik19

1994 5k İle Aranızdayım

Ynt: 1994 5k İle Aranızdayım hayırlı uğurlu olsun, nice çayır çimen, dağ tepelere. Darısı bizlere.
  2. bestamik19

1.6 jlx 2001 model 138000 km fakat motor yapılmış düşünceleriniz

Ynt: 1.6 jlx 2001 model 138000 km fakat motor yapılmış düşünceleriniz paylaşımınız için teşekkür ederim. motor bloğunda çatşal var ise yapacak bişey yok çünkü o zaman ne servis nede başka bir usta o durumun farkına varabilir.
  3. bestamik19

Ynt: 1.6 jlx 2001 model 138000 km fakat motor yapılmış düşünceleriniz sanırım bu konuya yönelik düşüncesi olan yok gibi. İnşallah salı veya çarşamba (15.05.2011) günü aracı bandırma suzuki servisinde expertiz için baktıracağım. eğer ki sonu. olumlu çakarsa da kapora verip 1 aya kadarda aracı...
  4. bestamik19

bir önceki açtığım başlıkta vitara almayı düşündüğümü ve inşallah Allahın izini ile de araç arayışı içinde olduğumu yazmıştım. sizlerin engin bilgi paylaşımınızla vitaraya ilişkin birçok konu başlığındaki bilgileri sünger gibi çektim. ve nihayet hedefe varmak üzereyim. gel gör ki gerek...
  5. bestamik19

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) tüm gezenbilir ailesine selam ve hürmetler; adım hasan hüseyin özgür, 27 yaşındayım, astsubayım, yaşadığım yer 3-5 yıllık periyotlarla değişmekle birlikte şuan için şırnakta yaşam mücadelesi veriyorum. çorumluyum. oradan buradan derken özellikle yaz mevsiminde...
  6. bestamik19

olmasamda kaşif 1.6 jlx keşfimdir benim.

Ynt: olmasamda kaşif 1.6 jlx keşfimdir benim. iki hususu eklemdiğimi düşünerek eklemek istedim; otomatik vitesli araç kullanmadım şuana kadar ve vitara da mauel vitesle devam edeyim diyorum ve fiyat olarakta bütçem indirimiyle kaldırımıyla, alışıyla satışıyla en fazla 20.000 liradır. fazlası...
  7. bestamik19

Ynt: olmasamda kaşif 1.6 jlx keşfimdir benim. inşallah nazım bey. ben öncelik 3 kapı grand vitara düşünüyordum sonrasında onun sürekli 4x4 oluşu ve modeline göre fiyatının benim cebime uygun olmaması en öenmliside bana bagaj sorunu doğacak olmasından dolayı onu olduğu yerde bıraktım şimdi 5...
  8. bestamik19

Ynt: olmasamda kaşif 1.6 jlx keşfimdir benim. ilk yazdığım konuda ''Düzenleme'' yapamadığımdan buraya ayrıca eklemek istediğim hususta , inşallah aramakta olduğum 1.6 jlx'in manul vitesli ve fiyat olarakta en fazla 20.000 gibi olması benim için uygun. lpg kitinin bulunup bulunmaması problem değil.
  9. bestamik19

hesap işletim ücreti iade kararı

Garanti bankası tarafından geçen yıl, (2010) 2010 yılı ikinci yarı yılı hesap işletim ücreti adı altında hesabımdan bilgim dışında 24,67 tl lik bir kesinti yaptılar. her ne kadar şubesinden, genel müdürlüğüne kadar iletişime geçtiysemde geriye dönüş bile yapmadılar. bende banka ile olan tüm...
  10. bestamik19

Ynt: olmasamda kaşif 1.6 jlx keşfimdir benim. aramızda var mı bilmiyorum ama gönlümüz büyük bir çoğunluğumuzun katıldığı etkinliklere katılarak tez zamanda tanışıp kaynaşmaktır. yakız zamanda ara sıra izine falan gittiğimde memleketten dışarı çıkmak kısmet olmadı henüz ama temuz yada ağustos...
  11. bestamik19

Ynt: olmasamda kaşif 1.6 jlx keşfimdir benim. inşallah bismillah dedik çıktık yola, artık kısmetimiz de ne varsa. henüz vasıta bölümünde ilan olarak vermedim lakin, eğer ki bu satırları okuyupta aşağıdaki özelliklerde - biraz bulmamız zor olacak ama- aramızda aracını değiştirmek isteyen veya...
  12. bestamik19

pek değerli gezenbilir üyeleri, herkese merhabalar. aranıza şuan görev yerim olan şırnaktan katılıyorum. doğu dönüşü bir araç almayı planlarken station wagon olsun ardından, ford c max mi olsun toyota corolla verso mu olsun yoksa geçici bir süreliğine opel astra mı alsam derken kendimi kendimde...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR