Bilmechem kullanıcısının son içeriği

1. B

Composting Toilets - Çift Bölmeli Tuvaletler

Ynt: Composting Toilets - Çift Bölmeli Tuvaletler Bazı modellerde dışkı kısmının kapağı var. Yani taharete geçtiğinizde kapağı kapatıp suyun idrar kısmına akmasını sağlayabilirsiniz. Ancak bu da olayın mantığına ters sanırım çünkü "susuz tuvalet" olarak geçiyorlar. Air head toilet diye...
  2. B

Çekme Karavan Yapımı

Ynt: Çekme Karavan Yapımı Emeğinize sağlık, çalışmalarınızı takip etmekteyim. Profilin içine köpük doldurarak önleyeceğiniz ısı transferi(konveksiyon), profilin sebep olduğu ısı transferi yanında(kondüksiyon) çoğu hesaplamalarda ihmal edilir. Yani hiç bir etkisi olmayacaktır.
  3. B

Adria Çekme Karavan Fiyat/performans Hakkında Görüşleriniz

Ynt: Adria Çekme Karavan Fiyat/performans Hakkında Görüşleriniz Yatağın üstünde geniş pencere olması ilk dikkat ettiğim şeydir genelde ilk defa bu kadar geniş olanını gördüm. Çok güzel.
  4. B

Karvan Yapımı 3m 2.proje

Ynt: Karvan Yapımı 3m 2.proje Aynı tuvalet http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-karavan-karavan-portatif-tuvalet-koku-hediyeli-199200940/detay 205TL http://www.denizdukkani.com/portatif-termoplastik-tuvalet-21-litre 230TL Dometic vb ithal ürünler...
  5. B

Küçük (3+1) Karavanlar

Ynt: Küçük (3+1) Karavanlar Şöyle açılır modeller var yüksük 997kg geliyormuş "A Frame" olarak tanımlıyor. http://youtu.be/dT6PnovSvOk Malzemede ya da boyda oynama olsa 750kg yakalanbilir mi acaba:)
  6. B

Karvan Yapımı 3m 2.proje

Ynt: Karvan Yapımı 3m 2.proje Merhabalar, emeğinize sağlık. Çekme karavanınızı 750 kg altında tuttuğunuz ve ruhsata işlenmiş çeki demiriyle çektiğiniz sürece sorun olmuyor sanırım doğru mudur? Yaptığınız çekme karavanı ayrıca onaya falan götürüyor musunuz?
  7. B

Panelvan Kasası Izolasyonu ve Kondensasyon Üzerine

Ynt: Panelvan Kasası Izolasyonu Ve Kondensasyon Üzerine Doğru aslında haklısınız... Ben hava girmezde yoğuşma da olmaz diye düşündüm ancak içerde mutlaka hava kalır montajdan sonra:)
  8. B

Panelvan Kasası Izolasyonu ve Kondensasyon Üzerine

Ynt: Panelvan Kasası Izolasyonu ve Kondensasyon Üzerine Merhabalar, Konuya farklı bir açıdan yaklaşmak istiyorum. Dış ortam ve iç ortam arasında kalan duvarın içerisine hava girişinin engellenmesi, yoğunlaşmayı önlemek için birincil önlem olduğunu düşünürsek, hava geçirmez bir izolasyona...
  9. B

Otomatik Kayar Kapı ?

Ynt: Otomatik Kayar Kapı ? Merhabalar Daha farklı bir sistemle çalışan Mercedes Viano kapıları var. Görsel olarak iç kısımda piston bulunmuyor, kapı altından dişli kramer sistemiyle otomatik açılıp kapanıyor. Ancak bir süre sonra kapı kapanınca birbirine temas eden fitiller, yolculuk...
  10. B

Pikapüstü Karavan Mağduru cengo1965

Ynt: Pikapüstü Karavan Mağduru cengo1965 Merhabalar Üreticilerin bu konu üzerine eğilmemeleri gerçekten çok ilginç. Bu konu üzerinde yeni araştırma yapmaya başladığımdan, yazdıklarımda yanlışım olursa lütfen beni düzeltin. İlk olarak, kendim hobi amaçlı pikap aracımın arkasına bir karavan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri