Bisikletcanavari kullanıcısının son içeriği

1. Bisikletcanavari

LAPTOPUMA MAPSOURCE KURMA YARDIM

Ynt: LAPTOPUMA MAPSOURCE KURMA YARDIM Selamlar, Mapsource programını harita yüklemede ve harita güncellemede faal bir şekilde kullanabilirsiniz. Rota çizmede ise tavsiyem google earth ile rotanızı çizip, kaydettiğiniz kml dosyasını gpx formatına çevirerek ( http://kml2gpx.com/ ) cihazınıza...
  2. Bisikletcanavari

Mobil Gps& Outdoor Gps Kıyaslama

Ynt: Mobil Gps& Outdoor Gps Kıyaslama Selamlar, Alıntıda bahsettiğiniz konu telefonda ürettiğiniz izleği bilgisayara/google earh'e aktarma. Benim bahsettiğim Google earth'te çizdiğiniz izleği (ki sadece kml ve kmz olarak kayıt etme şansınız var) hiçbir çeviri gerektirmeden telefonda...
  3. Bisikletcanavari

Ynt: Mobil Gps& Outdoor Gps Kıyaslama Selamlar, Cep telefonu ile aldığınız izleği direk olarak google earth üzerinden içeri aktar gibi bir komut ile yapamazsınız. Bunun yerine gps uygulaması ile aldığınız izleği bluetooth, wierless, nfc v.b. kablosuz (veya kablo ile) veri transferi...
  4. Bisikletcanavari

Ynt: Mobil Gps& Outdoor Gps Kıyaslama Garmin el tipi gps cihazları da yukarıdaki yaptığınız işlemlerin aynısından geçiyor. Zaten akıllı telefonun benim gözümdeki espirisi çok daha esnek yapıda programlara sahip olması ve bir çok formatı tanıyabilmesi. Rotayı gpx formatına çevirmek gps...
  5. Bisikletcanavari

Ynt: Mobil Gps& Outdoor Gps Kıyaslama Telefonlar için çeşit çeşit kapaklar, kılıflar oluyor. Su geçirmez olanları pek kullanışlı olmasa da gerektiğinde takınca iş görüyor. Kauçuk kılıflar darbelere karşı epey koruyucu... Belirli bir seviyenin üstündeki modellerde gps sıkıntısı yaşanacağını pek...
  6. Bisikletcanavari

Ynt: Mobil Gps& Outdoor Gps Kıyaslama Selamlar, Açıkçası kullandığım bir kaç sayılı akıllı telefon nedeniyle tam olarak bütçenize uygun objektif yorum yapabileceğim bir model yok. Ben samsung android platformunda galaxy 5 (5500), galaxy s plus, galaxy s3 kullandığım. S3 şu ana kadar uydu...
  7. Bisikletcanavari

Ynt: Mobil Gps& Outdoor Gps Kıyaslama Evet bu mümkün. Fakat kullanacağınız telefonun marka modeline göre uydu bağlanma performansı değişiklik gösterebilir...
  8. Bisikletcanavari

Ynt: Mobil Gps& Outdoor Gps Kıyaslama Evet cep telefonunun navigasyon fonksiyonu kullanım alanlarınızda işinize yarayacak kadar güçlü. Fakat bu gps cihazlarının elverişsiz oldukları anlamına gelmez. Muhtemelen dağcılık ve trekking koşullarında navigasyon tecrübeniz benden fazladır. Bu yüzden...
  9. Bisikletcanavari

Ynt: Mobil Gps& Outdoor Gps Kıyaslama Şehirde yön bulma konusunda kesinlikle telefonlar çok başarılı. Özellikle google maps programı ile şehir içinde aradığım adreslere gidebiliyorum. Yeter ki internetim olsun. Garmin Türkiye haritası bana defalarca abuk subuk rotalar çizmekle beraber aradığım...
  10. Bisikletcanavari

Ynt: Mobil Gps& Outdoor Gps Kıyaslama Selamlar, Öncelikle yaptığınız bu karşılaştırmaları hangi kullanım amacına yönelik olarak yaptığınızı belirtirseniz daha faydalı olur. Çünkü bu tip cihazları trekking, bisiklet, motorsikler, offroad jip v.b. kullanım alanlarına göre farklı yapı ver...
  11. Bisikletcanavari

Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim!

Ynt: Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim! Uyarınız için teşekkür ederim. Yine de görüşmelerimi kayıt altına alacağım. Şimdiye kadar pek çok anlaşmazlıkta işime yaradı.
  12. Bisikletcanavari

Ynt: Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim! Selamlar, Kaydettiğim görüşmeler kendi görüşmelerim. Başkalarının değil... Bu şekilde de suçsa bilemiyorum. Araştıracağım...
  13. Bisikletcanavari

Ynt: Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim! Selamlar, O zaman bu bağlamda telefonda yanlış bilgi verildi. İyi çalışmalar.
  14. Bisikletcanavari

Ynt: Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim! İşte burada bir ikilem daha var. Telefonda bana GoPro 3'ün kampanyaya dahil olmadığı söylendi. Dükkanımızda yok denmedi. Ki bunu özellikle tekrar sordum. Ki almayı düşündüğüm diğer ürünlerde stoklarında bulunmadığını belirttiler...
  15. Bisikletcanavari

Ynt: Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim! Yazıyı okuduğumda ben de aynı kanıya vardım fakat indirim sadece gopro hd ve gopro hd 2'ler için geçerliymiş. Gopro 3 serisini kapsamıyormuş... Açıklama düzeltilmediği müddetçe pek çok kişi aynı yanılgıya düşecek...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri