boxeralfa kullanıcısının son içeriği

1. B

Kendim İmal Ediyorum Buggy

Ynt: Kendim İmal Ediyorum Buggy Arazide takılma durumu minimize etmek adına, ön ve arka tekerleklerin arası birazdaha yakın olabilirmiş sanki... İleride lastik değişimi vs. olursa kurtarabilir belki.. Elinizde proje varmı? Projeye bağlı kalarakmı imal ediyorsunuz? Yoksa tamamen tecrubeler ve...
  2. B

Suzuki Vitara 94 ( 4w Yardım Edermisiniz )

Ynt: Suzuki Vitara 94 ( 4w Yardım Edermisiniz ) Şanzıman sıkıntısı var gibi.. Zamanı gelmiş olabilir. Ustanızla görüşün.
  3. B

Bir Vitara Jlx Hikayesi

Ynt: Bir Vitara Jlx Hikayesi Eminimki sizde, vucut olarak 15 yıl önce aynı kondisyonda değildiniz.. Yıllar içinde kilometreyede bakarsak, Vitara da kondisyonunu yitirmiş.. Kısa zamanda, motor yapılması gerekli.. Allah yardımcınız olsun.
  4. B

Samurai 86 Model Değişim !!!!!

Ynt: Samurai 86 Model Değişim !!!!! internetten yada offroad ekipmanı satan yerlerden temin edebilirsiniz. Makaslı araçlarda kullanılan bir ürün. Çok zıplıyorsanız, amortisorlere bakmak gerekli, çünkü sizi yere bağlayan, lastik top gibi sekmenizi engelleyen ekipman amortisor. Yere ne kadar iyi...
  5. B

Ynt: Samurai 86 Model Değişim !!!!! Esneme derken, yaylanma anlamında esneme için makasın yaprak sayısını azaltabilirsiniz yada daha uzun makas kullanamakta iş görecektir. Makascılar daha iyi bilir. Eğerki, aracın genel esnemesinden bahsediyorsak, revolver shackle tarzı bir ürün işinizi görebilir..
  6. B

Ynt: Samurai 86 Model Değişim !!!!! Bu aracı iyisiyle kötüsüyle bu şekilde kabul edip, yerine suzuki jimny alıp aynı aksesuarları takıp devam etmek daha mantıklı gibi geliyor. Kendiniz ugraşıyorsanız, aldığınız zevk ve heycan kesinlikle tarif edilemez.. Sonuçta ne kadar masraf yapıp...
  7. B

Ynt: Samurai 86 Model Değişim !!!!! Makasları çıkartıp, yerlerine helezon yay takmaktan bahsetmiştim.. Benimde çok bilgim yok ama işte.. laf ola, beri gele.. :) Gerçekten o kadar masraf etmeye değermi? Çevreme bakınca çok görüyorum.. Araç değeri 3000 tl üzerine yapılanların toplamı 7000 tl...
  8. B

Ynt: Samurai 86 Model Değişim !!!!! Söylemesi kolay ama Helezon'a geçin derim.. Madem göze aldınız, iyisi olsun..
  9. B

Niva Da Tadilat

Ynt: Niva Da Tadilat Çalışma güzel.. Fakat plakayı koyduğunuz yer itibariyle, yaptığınız çalışmanın anlamı kalmamış.. Plakanın yerini değiştirmeyi düşünüyormusunuz.
  10. B

Ford F 250 Çift Kabin

Ynt: Ford F 250 Çift Kabin vinç olacakmı?
  11. B

En Sorunsuz Otomobiller!

Ynt: En Sorunsuz Otomobiller! Konu başlığına farklı bir açıdan bakarsak, listenin altındaki otomobillerden uzak durmak gerektiği ve bu araç sahiplerinin otomobillerine yeterince bakmadığı sonucunamı ulaşıyoruz..
  12. B

Yardım, Help, Sos Lastikte Problem

Ynt: Yardım, Help, Sos Lastikte Problem Lastikleri yerini sağ sol değiştirip denedinizmi? Bazen lastik tel kırılma vs. durumlarında bu tip sıkıntılar olabiliyor...
  13. B

Dacia Duster Eksik Yonleri

Ynt: Dacia Duster Eksik Yonleri Makyaj yapılırken, dış görünüşe yonelik değilde bu tür eksiklikler kapatılmalı bence. Ses yalıtımı için ne kadar zaman ve para harcadınız? Aracın sertliği içinde bir takım uygulamalar yapılabilirmi acaba?
  14. B

Dacia Duster Eksik Yonleri

Hiçbir araç mükemmel değildir. Hepsinin eksi puanları mutlaka vardır. Kullanan kişilerden, aracın eksi yonleri konusunda bilgi alabilirmiyiz. Eksi yonler tabiki kullanıcılar arasında farklılık gosterebilir. Otomobil ve kendi sınıfındaki araçlara gore araçlara gore sert bir altyapısı olması...
  15. B

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Ne kadar yaktığının ne onemi varki.. Ayda bir depo harcanıyor işte.... cepten çıkan para hep artıyor..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri