bozkislali kullanıcısının son içeriği

1. bozkislali

Fotoğrafçılık Bölümü Sohbet

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Sohbet konuyu istemeden ben açmış oldum sanırım :) güzel de olmuş.. benim de düşüncem, nasıl bir araba yarışında araçlar da pilotlar kadar önemliyse; ama asıl kırılma noktası pilotsa,, fotoğrafta da aynı.. ekipmanın başarısı, fotoğrafçının başarısını destekliyor...
  2. bozkislali

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu selam, ben berk. 25 yaşındayım. off-road ve 4x4 araçları araştırırken rastladım foruma. şimdi de fotoğrafçılıkla ilgili yorum ve fikirlerinizi zevkle takip ediyorum. şu anda normal bir asfalt aracına sahibim, fakat ilerde bir gün mutlaka bir 4x4 sahibi...
  3. bozkislali

Fotoğrafçılık Bölümü Sohbet

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Sohbet ekipmanın bir araç olduğuna ben de inanıyorum, herşeyi makinaya bırakmaya niyetim yok, merak etmeyin :)
  4. bozkislali

Kullandığımız Makine ve Ekipmanlar

Ynt: Kullandığımız Makine ve Ekipmanlar Body: Nikon D90 Lens(-ler): Nikon 18-105mm VR f/3.5-5.6 Nikon 50mm f/1.8 Diğer Ekipman (tripod, kafa flash vs.): Manfrotto 718B, 52mm ve 67mm UV filtre, flash diffuser. Ne Tarz Fotoğraf Çekmekten Hoşlanıyorsunuz ?: Portre, yemek, macro...
  5. bozkislali

Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu Merhaba, Fotoğraf çekmeye Sony H50 slr-like makinamla başladım; fakat yakşalık 4-5 ay sonra, düzgün bir slr almalıyım diye düşüdündüm. Şimdi bir d90'ım var ve çok memnunum. Yeni yeni fotoğraf eğitim atölyelerine gitmeye başladım. İlerde en büyük...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri