BOZÜYÜKLÜ kullanıcısının son içeriği

1. B

Navara'nız Ne Kadar Yakıyor?

Ynt: Navara'nız Ne Kadar Yakıyor? Tüm navara kullanıcılarına selamlar.Adım Metin aranıza yeni katıldım daha önceleri 20-25 tane değişik arazi aracına bindim ve şuan kullanmakta olduğum araç 2006 model 4x4 otomatik navara.İlk almak istediğimde herkes çok yakıyor napıcaksın bide otomatik dediler...
  2. B

Otomatik Navara Kullananlar, tavsiye istiyorum

Ynt: Otomatik Navara Kullananlar, Tavsiye İstiyorum Tüm navara kullanıcılarına selamlar.Adım Metin aranıza yeni katıldım daha önceleri 20-25 tane değişik arazi aracına bindim ve şuan kullanmakta olduğum araç 2006 model 4x4 otomatik navara.İlk almak istediğimde herkes çok yakıyor napıcaksın bide...
  3. B

slm arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum

Ynt: slm arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum kapak çok güzel ama ben takasa arıyorum.şuan okadar para veremem.ilginiz için teşekkür ederim.
  4. B

Ynt: slm arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum birde aracımın arkasındaki bagaj kapamayı değiştirmek istiyorum. birazdaha yüksek veya camlı kabini olup değiştirmek isteyen varsa görüşebilirim.
  5. B

Ynt: slm arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. arazi vitesi kullanımı nasıl.çamurda , karda ve batınca hangi vitesleri kullanıcam çok karışık. bide direksiyonun sol tarafında bir kilit sistemi var bunu hangi vitesle ve nerelerde kullanıcam.
  6. B

Ynt: slm arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum teşekkürler arkadaşım
  7. B

Ynt: slm arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum arkadaşlar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. hiç kimsye sormadan 4 adet m/t lastik aldım heralde uyar 265/75/16 kumho. internette uygun buldum kaçırmıyayım dedim. sürtme yaparmı kullanan varmı aranızda. bundan sonra ilk yapacağım öne bir adet...
  8. B

Ynt: slm arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum aracıma neler yapabilirim görüşlerinizi bekliyorum
  9. B

yeni aracım bu bakalım beyenecekmisiniz
  10. B

2.el alınık 245 70 16 uygun m/t lastik

SLM arkadaşlar L 200 yeni kasa aracıma M/T lastik arıyorum eğer ilgilenirseniz sevinirim .üzerindekiler 245/70/16 saygılar.
  11. B

alınık L200 aranıyor

Ynt: alınık L200 aranıyor 2007 model GLX fotoğrafı yok ama ileriki günlerde çeker gönderirim.
  12. B

alınık L200 aranıyor

slm arkadaşlar. tüm araçları denedim bide L 200 denemeyi düşündüm. eşimin kullanmakta olduğu hiç hatasız 75000 km de servis bakımlı 110 luk tertemiz ford connect aracımla da takasta olabilir.yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.saygılar
  13. B

Satılık 2001 Suzuki vitara 1.6jlx

Ynt: Satılık 2001 Suzuki vitara 1.6jlx hayırlı müşteriler ben bilecik bozüyükten metin öz 2007 model 74000 de 110 luk en ful ve servis bakımlı hiç hatasız ford connect aracımla takas düşünürmüsünüz. plakasını verebilirim servisten sorgulayabilirsiniz geçen hafta muayenesi oldu. düşünürseniz...
  14. B

Skystar Çekiş Problemi

ilk önce ilgin için teşekkürler arkadaşım. aracı 140 binde aldım
  15. B

Skystar Çekiş Problemi

slm aranıza yeni katıldım 2005 model nıssan rally raid 4x4 aracım var. normalde fırlaması yok hızlanınca 140-150 gidiyo ama kalkarken fırlmaıyo ve deyim yerindeyse sağır kalıyo. debriyaj dediler hemen orjinaliyle değiştirdim.turboya baktırdım çok iyi dediler.bende ne yapacağımı şaşırdım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri