Bubuzela kullanıcısının son içeriği

1. Bubuzela

Navara'nız Ne Kadar Yakıyor?

Ynt: Navara'nız Ne Kadar Yakıyor? Bugün uzun yol yapma fırsatım oldu biraz (yaklaşık 30km) 6.5l/100km hız sabitleyici ile gittim, mutluyum :)
  2. Bubuzela

Terios 2005

Ynt: Terios 2005 şahsi fikrim olarak jimny derim
  3. Bubuzela

X5 3,0 LPG YAKIT SARFİYATI? KULLANAN-ÖLÇEN VARMI?

Ynt: X5 3,0 LPG YAKIT SARFİYATI? KULLANAN-ÖLÇEN VARMI? kesinlikle... eğer yeni taktırdıysanız 2 veya 3 defa doldur boşalt yapmak gerekiyor depoyu. babamın 2005 honda cr-v sine takdırdık geçen kasım ayında. çok şaşırmıştık ne oluyor da hemen böyle bitiyor diye... 100 tl ye doluyor depo 300-310...
  4. Bubuzela

X5 3,0 LPG YAKIT SARFİYATI? KULLANAN-ÖLÇEN VARMI?

Ynt: X5 3,0 LPG YAKIT SARFİYATI? KULLANAN-ÖLÇEN VARMI? biraz saçma bir soru olacak ama... gazdan benzine geçene kadar mı ölçtünüz bu değerleri yoksa göstergeden yola çıkarak mı söylüyorsunuz? soruyorum çünkü göstergesi yanıltıcı olabiliyor bazen.
  5. Bubuzela

Terios 2005

Ynt: Terios 2005 Aracını aldınız mı bilmiyorum, fakat bende 2004 modelinden vardı. Manuel vites ve en full'ü. Araç arazide gerçekten başarılıydı... İçi malum biraz dar, dolayısıyla iki tane 1.90 lık şahıs ön koltukta otururken kol kola girmiş vaziyette gidiyorsunuz. Ayrıca 1.3 motor diye çok az...
  6. Bubuzela

Otomatik Navara Kullananlar, tavsiye istiyorum

Ynt: Otomatik Navara Kullananlar, tavsiye istiyorum kazasız, belasız... maşallah çok şık :)
  7. Bubuzela

Ynt: Navara'nız Ne Kadar Yakıyor? Hayır hiç yaptırmadım, maslaktaki Bosch servisine sordum usta daha önce yapmadıysanız o riski almak size kalmıştır dedi, konu kapandı... Mayıs ayında geleceğim zaten aracımla. Olmazsa artık dediğiniz yere götürebilirim.
  8. Bubuzela

Kendim öyle, arabam İstanbul' da :)
  9. Bubuzela

Doğuş Bey ilginiz için teşekkür ederim. Pekala bu EGR olayını biraz açarsak, serviste bunu iptal etme şansım var mıdır? Bi zararı olur mu iptalinden sonra?
  10. Bubuzela

benim ekranda da o şekilde gösteriyor ama sanki çaktırmadan yakıt tankının içinde ejderha falan mı var diye de şüphelenmiyor değilim... keza 10.2 yazdığı halde sürekli ibre resmen çekiliyor aşağılara doğru... sanırım bi servis yapıp göstermem gerekecek...
  11. Bubuzela

Hocam gercekten basarili, yalniz sehirici vaziyeti nasil acaba?
  12. Bubuzela

sizin durum benimkinden de betermiş üstadım yahu...
  13. Bubuzela

Hocam selamlar, cidden bu 850km inanılmaz bir olaymış... Sırrı nedir bunun? dediğim gibi benim aracım herşeyiyle stock nerdeyse, 18 jant var sadece ve 4 mevsim lastik... Siz ekstra birşeyler yaptınız mı acaba?
  14. Bubuzela

yanılmıyorsam sizdeki 4x2, yeni teknoloji tabiki de adından da anlaşılabileceği gibi "yeni" :) yalnız hesaba vurduğumda 600krş a tekabül ediyor ve can sıkıcı vaziyette... carbon clean yapmayı düşündüm ve bugün maslak bosch servisini arayıp bilgi aldım konuyla ilgili, aracımın kaç km' de olduğunu...
  15. Bubuzela

Arkadaşlar, öncelikle merhabalar bu benim ilk mesajım ve sorum olacak. 2007 4x4 otomatik Navara aldım. 250 TL ye nerdeyse depo doluyor, 350-400 km şehiriçi kullanıyorum. Biraz anormal değil mi yoksa bana mı öyle geliyor? Ya da bilmem/yapmam gereken bişeyler var mı bunu düşürmek için. Unutmadan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri