Navara'nız Ne Kadar Yakıyor?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Bubuzela Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 36
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 101,060

Etiketler

antalyaya gelirseniz akdeniz sanayi sitesinde 1 nolu girişte emek otomotiv var ali usta var orda o bakar aracınıza...iyi ustadır.

hiç carbon clean (enjektör temizliği) yaptırdınızmı ?

Ynt: Navara'nız Ne Kadar Yakıyor?

Hayır hiç yaptırmadım, maslaktaki Bosch servisine sordum usta daha önce yapmadıysanız o riski almak size kalmıştır dedi, konu kapandı... Mayıs ayında geleceğim zaten aracımla. Olmazsa artık dediğiniz yere götürebilirim.

Selamlar,
Bende 2008 model 4x2 otomatik var. Şehir içinde ortalama 12.5 litre/100 km nin altına düşmüyor, biraz gaza yüklenirseniz 14 litrelere tırmanıyor. Şehir dışında 8.5 litrelere kadara düşüyor.

Bugün uzun yol yapma fırsatım oldu biraz (yaklaşık 30km) 6.5l/100km hız sabitleyici ile gittim, mutluyum :smiley:

energy saver lastik kullanıyorum ben yakıt olarak po prodizel kullanıyorum. eurodizel kullanmıyorum.

actyonsport ve korando sport hangisini alırdın anketi devam ediyor oylarınızı bekliyorum

Chip tuning ile bugüne kadar 3 araç kullandım. Yakıtla ilgili yaklaşık %5 daha ekonomik olduğunu bizzat yaşadım. Şuanki aracımda da var. ford c-max ve hyundai getz de turbo bozuldu. Ama chipten dolayı bilemedim.

Aracımı sırf satma nedenimdi bu bnm

bendede vardı at 2008 model ve sırf 11-9 arası kaldığım için kızıp sattım.

Ammaaa onun uzerine 3araç değiştirmeme rağmen halaaa arıyorum tadını bazen hatuna kızıp hafif yuklendimmimiydi yarma gülüme (kendisiyle böle konuşurdum) totosunu nereye atıcağını şaşırırdı değme 320 bmw eline su dokemezdi caddede mexican hipop dinlemenin bile keyfi bi başka idi aAaaah aaaah kendimi gördüm bi an sende....

Manuel vites lilerde kaça kadar iniliyor merak ediyorum.
Millet acaip abartılı rakamlar söylüyor.

Benim arac şehir içi 19 lt gösteriyor, 14 lt altını göremedim, 11 lt altını görenler bence çoook mutlu olmalılar

Şuanda şehir içi kökledim an 13-14 litre şehir dışı 100 e sabitlediğimde 7 litre bende yakaladım. Birde şu chip olayını bir bilen arkadaş açıklarsa sevinirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,485
Kayıtlı Üye Sayımız
172,143
Kaydolan Son Üyemiz
sailing

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.