Nissan Navara D40 Uzun Geniş Ayna Arıyorum

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan lordshouthampton Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 194

lordshouthampton

Ana Kamp
Mesajlar
78
Tepkime Puanı
25
Arkadaşlar selam.
Nissan Navara d40 kasa aracıma uzun ve geniş aynalardan taktırmak istiyorum. Piyasada Navara’ non 2015 ve sonrası için bu tip aynaları var. Ayrıda Ford Ranger ve Toyota için de bu aynalardan gördüm.
Navara d40 kasa ile bu aynalar uyumlu olur mu?
Her türlü kamyonetin uzun/geniş aynası Türkiye’de var, bir tek d40 kasa Navara’nın yok görünüyor. Yurt dışında bulunuyor, ama Türkiye’ye gönderim yapmıyorlar.
Bu konuda yardımcı olur musunuz?
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,513
Mesajlar
1,519,104
Kayıtlı Üye Sayımız
172,171
Kaydolan Son Üyemiz
PİTİABLE

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst