byrmklnc kullanıcısının son içeriği

1. byrmklnc

Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu

Hocam bunu söylediğiniz çok iyi oldu. Çok sağolun. Öyleyse tek yol Gürcü üzeri şuanda. Aşı sıram henüz gelmedi. Bu gidişle Ağustos'a anca. Konsolosluğu aradığımda araçla RUsya'ya şuan için giremeyeceğimi belirtmişti. Sanırım şuanki uçuş yasağı ile bağlantılı. Güncelleme öğrenir öğrenmez buradan...
  2. byrmklnc

Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu

Çok teşekkürler değerli bilgiler için. Sağolun.
  3. byrmklnc

Selamlar Yaşar Hocam, Öncelikle vakit ayırıp cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim. Her bir bilgi, daha önce tecrube edinmiş biri tarafından inanın çok değerli. Hiç o kapıyı kullanmadıgım için, hep bir soru işareti vardı kafamda. Sırf bu yüzden hatta Romanya-Ukrayna-Belarus üzerinden mi...
  4. byrmklnc

Saygıdeğer Hocam, Çok beğenerek okudum. Harika bir gezi olmuş. Tebrik ederim. Benim de araçla, Gürcistan üzerinden St. Petersburg'a gitme planım var bu yaz ancak sınırlar ne durumda bilemiyorum. Sadece PCR testi ile, giriş çıkışlar açılacak mı bizlere de ne dersiniz? Gürcistan sınırları açtı...
  5. byrmklnc

Arabayla Samsun - Batum - Tiflis - Vladikavkaz - Maykop - Dombay- Elbrus- Samsun

Seyahatinizin devamını çok merak ettim dogrusu . Umarım güzel geçmiştir.
  6. byrmklnc

Gürcistan Üzerinden Rusya Petersburg'a Araçla Gitmek 2021 Temmuz

Tavsiyeleriniz dikkate alacağım :)
  7. byrmklnc

Vakit ayırdığınız için ve tüm kıymetli bilgiler için çok teşekkür ederim. Bahsettiğiniz gibi, bu sene kapı bizler için açılacağa benzemiyor öyleyse. Ancak ben bu seyahat planını canlı tutacagım, pandemi sonrası mutlaka yapacagım. Naçizane tabiriyle Petersburg benim hanım köy :) Kendim uzun...
  8. byrmklnc

Malesef kötü haber :( Böyle giderse seneye kalacak seyahat. Umarım bu yollar hakkında daha detaylı bilgiler toplayabilirim. Teşekkürler
  9. byrmklnc

Tabiki, şartlar elverir gidebilirsek yardımcı olmaya çalışırım. Buradan haber ederim zaten gidebilecek olursam. Şuan görünen Gürcü sınırının kapalı olması :( umarım açılır
  10. byrmklnc

Merhaba, Ben Bayram Denizli'den. Herkese güzel ve sağlıklı günler dilerim. Altta bahsedeceğim programla ilgili faydalı bilgide bulunacak ve bazı sorularıma cevap verebilecek arkadaşlara, değerli yardımları için çok teşekkür ederim. Planım şu. Kendi aracımla, Rize'den çok erken bir sabah çıkıp...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri