CADIROTTİ kullanıcısının son içeriği

1. CADIROTTİ

Oyuncak Topluyoruz

Ynt: Oyuncak Topluyoruz arkadaşlar siteyi u<un süre takip edemediğim için çağrıları geç gördüm. kocaeli üniversitesindeki hastaneye bir çok yardım topladık bir iş adamı çocuklara pijama dahi gönderdi... burda ilginin az olması açıkçası beni şaşırrttı yine de ilgilene arkadaşalra çok teşekkürler...
  2. CADIROTTİ

Oyuncak Topluyoruz

Ynt: Oyuncak Topluyoruz arama "butonuna Yapacak çok şey var.."yzasarsanız bizim sayfa açılıyor hemen
  3. CADIROTTİ

Oyuncak Topluyoruz

Ynt: Oyuncak Topluyoruz şöyle yapalım..siz oyuncak konusunda yapabileceklerinizi yaptıktan sonra bennımle irtibata geçersiniz...ben de size adres ve ordaki sorumlu doktor arkadaşımın adını veririm.. sonra direk yollayabilirsiniz..ilk yardımlar hastane iletildi...çocukalrı bi görseydiniz...
  4. CADIROTTİ

Sırt Çantası

Ynt: Sırt Çantası http://www.adrenalinoutdoor.com/productdetails.asp?ProductTypeID=362 olan canta ama benim ki tek renk kırmızı yağmurluk lu
  5. CADIROTTİ

Gezenbilir Arama Kurtarma Gönüllüleri

Ynt: Gezenbilir Arama Kurtarma Gönüllüleri bu aralar yeni eğitimler var mı katılmak isteriz
  6. CADIROTTİ

Oyuncak Topluyoruz

Kocaeli' nde bir hastanenin lösemi hastası çocukları için çocuk kitabı, oyuncak vb. topluyoruz Eski oyuncaklarınızı neden çocuklarla paylaşmıyorsunuz. İlgilenen, destek vermek isteyen, daha yapacak çok şey var diyen arkadaşlar, şimdi tam zamanı.
  7. CADIROTTİ

Sırt Çantası

Ynt: Sırt Çantası resim yollamayı bilseydim gönderirdim..ilan güncel hala satılmadıı.. satılsında istemiyorum.. ilk göz ağrım ama aslına dağcılık faslına fasıla verdim haliyle satıyorum
  8. CADIROTTİ

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... ney
  9. CADIROTTİ

Şu An Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz?

Ynt: Şu An Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz? cadı gibi
  10. CADIROTTİ

Ne Olmak İsterdiniz?

Ynt: Ne Olmak İsterdiniz? bir şelale olmak
  11. CADIROTTİ

Ne Olmak İsterdiniz?

Ynt: Ne Olmak İsterdiniz? roket adam olmak
  12. CADIROTTİ

Ne Olmak İsterdiniz?

Ynt: Ne Olmak İsterdiniz? top kek olmak
  13. CADIROTTİ

Ynt: Şu An Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz? hem sıcak hem soğuk gibi
  14. CADIROTTİ

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... hike huke
  15. CADIROTTİ

Ynt: Şu An Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz? uçurumun kenarında ki herkez karamsar olmaz...uçurum dan aşağı bakarken sonsuzluk duygusu hissederim ben.. gerçi yoğun old. için artık bunaldım yaşamak istemiyor lanet olsun adamım işler yuzunden tam da bugun böyle hissediyorum anlamında...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri