Camelius kullanıcısının son içeriği

1. C

2016 Hilüx Hi-cruiser Için Karter Koruma

Karter, sanziman ve arazi sanzimani icin koruma sagliyor. Asagida fotosunu gorebilirsiniz.
  2. C

2016 Hilüx Hi-cruiser Için Karter Koruma

Daha onceki L200'lerimde ve simdi Hi-Cruiser aracimda bu marka (ARB) alt muhafazalari kullaniyorum. Saglamligi tartisilmaz. Son derece kaliteli bir urundur.
  3. C

R/D Lock mu ATSC mi tercih edilmeli hangisi daha iyi ?

Ynt: R/d Lock Mu Atsc Mi Tercih Edilmeli Hangisi Daha İyi ? Alfonse'nin detayli aciklamalarindan dolayi tesekkur ediyor ve tum soylediklerine katiliyorum. Arazide kimi zaman ABS ve ASTC bizi zor durumlara sokabiliyor. O yuzden onceki aracimda bir on/off switch yardimiyla istedigimde ya da...
  4. C

Prado İçin Lastik Paspas

Ynt: Prado İçin Lastik Paspas Eger yurtdisindan siparis imkaniniz var ise WeatherTech! Ayni markanin bagaj havuzu da var. Bir goz atmanizi tavsiye derim. Ustune tanimam.
  5. C

Ynt: R/d Lock Mu Atsc Mi Tercih Edilmeli Hangisi Daha İyi ? Ve sonunda o buton :)
  6. C

2007 L200 İcin Sac Kabin Ariyorum

Ynt: 2007 L200 İcin Sac Kabin Ariyorum Buldum. Bugun itibariyle ilan gecerli degildir... Tesekkurler.
  7. C

2007 L200 İcin Sac Kabin Ariyorum

Asagida ilk fotoda gordugunuz kabinden ariyorum. Fiyat konusunda anlasiriz. Gerekirse orjinal Mitsubishi fiber camli kabin ile takas da yapabiliriz. Aradigim kabin 8) Mevcut kabinim.
  8. C

2007 Mitsubishi L200 projesi

Ynt: 2007 Mitsubishi L200 Projesi Guncelleme... Haftasonu Akyar / Mersin... Deniz manzarali dubleks :)
  9. C

Ynt: 2007 Mitsubishi L200 Projesi Tavan mod :)
  10. C

Ynt: R/d Lock Mu Atsc Mi Tercih Edilmeli Hangisi Daha İyi ? L200 ASTC'li araclarda 4LLC modunda ATSC devre disi birakildiginda - ki bu sistemi tamamen devreden cikarmiyor - ABS'de hicbir degisiklik olmuyor. Gaz kesme olayi da devam ediyor. isin daha ilginc bir tarafini anlatayim. Benim...
  11. C

Ynt: 2007 Mitsubishi L200 Projesi Tesekkurler guzel yorumlariniz icin. Tavana sepet bana biraz fonksiyonellikten uzak geldigi icin bugune kadar taktirmamistim. Zaten koca bir bagajimiz var :) Ama birkac gune kadar Thule tavan barlari ve cadir montaji yapilacak. Ondan sonra tekrar bir...
  12. C

Bende L200 Lendim

Ynt: Bende L200 Lendim Araciniz 4x4 degil mi? Makyajsiz kasa beyaz 4x4 hic gormemistim.
  13. C

2011 L200 4x2 Kilitli Diferansiyel Uygulaması Veya Montajı

Ynt: 2011 L200 4x2 Kilitli Diferansiyel Uygulaması Veya Montajı ARB marka havali difransiyel kilitleri mevcut. Fakat 4x4 ile 4x2 difransiyelleri birbirine uyumlu mudur bilemiyorum. En kotu ihtimalle, orjinal 4x2'den cikma kilitli difransiyel, isini bilen bir usta tarafindan kolaylikla monte...
  14. C

Bende L200 Lendim

Ynt: Bende L200 Lendim Araciniz ve yeni lastikleriniz hayirli olsun. Ayni ebatta lastik kullaniyorum. Fakat jantin ofsetinden dolayi surtme yasiyorsunuz anladigim kadariyla. Camurluklarin kapiya bakan ic taraflarini cok hafif traslamaniz gerekecek gibi gorunuyor. guzel gunlerde kullanmaniz...
  15. C

Ynt: 2007 Mitsubishi L200 Projesi Epey bir zaman olmus guncellemeyeli :) Son durumlardan rastgele birkac kare paylasalim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR