cembay kullanıcısının son içeriği

1. cembay

Chevrolet Blazer lüfen yardım

Merhaba Arkadaşlar, Chevy Blazer 97 aracımda son günlerde bir şanzıman sorunu yaşıyorum. Aracın devri artıyor fakat hızlanmıyor, ben şanzıman yağından kaynaklanabileceğini düşünüyorum. Sizin bir fikriniz var mı?
  2. cembay

Tüm Telsiz Ve Ekipman İhtiyaçlarınız İçin Ulaşabilirsiniz.

Ynt: Tüm Telsiz Ve Ekipman İhtiyaçlarınız İçin Ulaşabilirsiniz. Ben araç için cb telsiz ve anten arıyorum. Elinizde uygun ürün var mıdır?
  3. cembay

Midland Alan 80

Ynt: Midland Alan 80 Merhaba, Ürünü almak istiyorum Ankara'dayım.
  4. cembay

Kömür'ün Dalışa Kapandığını Duydum. Doğru Mudur?

Merhaba, Kömür'ün dalışa kapandığını duydum. Doğru mudur?
  5. cembay

Vurgun Nedir?

Vurgun Nedir? Merhaba! Bu yazımda sizlere dalışla ilgili olan olmayan herkesin belki de en çok merak ettiği konu olan halk arasında vurgun olarak bilinen dekompresyon hastalığından bahsedeceğim. Terim olarak da bu yazıda “vurgun” terimini kullanacağım. Çünkü hiç kimsenin terimlerle boğuşmasını...
  6. cembay

Scuba Solunum Sistemleri

Ynt: Scuba Solunum Sistemleri Rica Ederim Seval Hanım,
  7. cembay

Scuba Solunum Sistemleri

Sizlere günümüzde kullanılmakta olan su altı solunum sistemleri hakkında bilgi veren bir yazı dizisi hazırlamak istedim. Bu yazı dizisinde yaygın olarak kullanılan açık tip solunum sistemlerine, yarı kapalı tip solunum sistemlerine ve kapalı tip solunum sistemlerine değineceğim. Bu gün açık tip...
  8. cembay

Gezenbilir 1* Balıkadam Kursu

Ynt: Gezenbilir 1* Balıkadam Kursu Merhaba japongözlü, Hangi şehirde yaşıyorsunuz. Size yardımcı olmaya çalışayım.
  9. cembay

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım Şu an daha ayrıntılı bakıyorum. Sanırım teyp çıkartılarak eğer şemasını bulabilirsek lehimle aux kablosu eklenebiliyor. linkte ilgili görseller var...
  10. cembay

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım Bence yeni bir teyp seçmeniz daha makul olur. Sonuçta bu teypler eski model. Bu konuda teknoloji çok hızlı ilerliyor. Navigasyon entegrasyonunda önemli bence. Ama ben illa orijinal isterim derseniz. AUX için şu linki inceleyebilirsiniz...
  11. cembay

LPG GÖSTERGE SORUNU

Ynt: Lpg Gösterge Sorunu Sorun simit tank ve şamandırada. Bende iki araçta da simit var ve doğru göstermiyor. LPG aldığınızda km. göstergesini sıfırlayın. Ona göre hareket edin. Aşağı yukarı ne kadar yaktığını aracın tahmin edersiniz.
  12. cembay

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım Merhaba, Bu araçların cd çalarları sorunlu sanırım. Benimki de çalışmıyor. AUX olayını araştırdım. AUX tuşu olmasına rağmen ne önde n de arka da port yok. Zaten benim Honda da böyle. Düğme var port yok. Port için bu teyplere aux aparatı almak lazım. EBAY'da...
  13. cembay

Azot Narkozu Nedir?

Azot narkozuyla ilgili bir yazı yayınlandı. http://rotadive.com/azot-narkozu-nedir/
  14. cembay

Scuba Dalış Ekipmanları

Merhaba, Scuba dalış da kullanılan ekipmanlarla ilgili bir yazı www.rotadive.com adresinde yayınlandı. Aynı konuyla ilgili konu başlıkları www.rotadive.com/forum adresinde açıldı. Gelin oraya da üye olun tartışalım konuşalım.
  15. cembay

Ynt: Chevrolet Blazer Lüfen Yardım Merhaba, Daha önce ben 120km. Sabit hızda yakıt tüketimini yazmıştım. Bu hızı 80-90 km lere indirdiğinizde aldığınız sonuç normal. Sanıldığı kadar uçuk yakıt tüketimi yok bu arabaların. Tabi ki arazi şartlarında, agresif kullanımda yakıtta artar. İnsan bile...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri