cj5 ci kullanıcısının son içeriği

1. cj5 ci

Cj5 Yedek Parçalar

Bende bir adet çıkma var 05389131102 whatsaaptan yazarsanız foto atabilirim
  2. cj5 ci

77 Cj5 Yeniden Hayat Buluyor

Ynt: 77 Cj5 Yeniden Hayat Buluyor kupanın üst kısmında geri kalan kaporta işleri ve boya işleri şasenin üstüne atılınca yapılacak eski kupamızı şaseden çıkartık şasemiz yıkancak temizlenicek ve boyanıcak sonra kupa takozları ile kupamız yerine oturtturulcak ayrıca boya malzemelerimizi aldık ve...
  3. cj5 ci

Ynt: 77 Cj5 Yeniden Hayat Buluyor kupa bir taraftan sökülürken bizde ustam ile boş durmadık ve 80 model yeni kupamızın altında ufak tefek tamir edilcek yerleri yaptık temizledik ve 5 kutu pütürü sadece tabanın alt kısmına attık ayrıca yan saclar değişti
  4. cj5 ci

Ynt: 77 Cj5 Yeniden Hayat Buluyor hemen vakit geçirmeden aracımı elektrikçiye bıraktık ve elektrik tesisatı söküldü sonra kaportacıma araç geldiğinde sökmeye başladık şuan üzerinden kupayı aldık fakat ona ait fotoğraf çekmeyi malesef unutmuşum
  5. cj5 ci

Ynt: 77 Cj5 Yeniden Hayat Buluyor daha sonra temiz bir 80 kupa bulduğumuzda şans yüzüme güldü ve düzgün bir usta ile tesadüfen samimiyetim artmasıyla ve bana yaptığı teklifle kolları sıvadık ve aracımızı komple sökme kararı aldık kupa havuz kısmı ve çamurluklar değişcek
  6. cj5 ci

merhabalar yaklaşık 8 senedir bizde olan 77 model cj5 imi senelerin verdiği yorgunluktan kurtarmak ve yeni bir imaj vermek için istirahate aldım aracı ihale ile devletten aldık full orjinal fakat üstü sac tavanda tabi zaman sonra onu sökmek zorunda kaldık aracımızın özellikleri: - 5700 cc...
  7. cj5 ci

Cj Ön Cam Çerçevesi Aynalar Vb.

Ynt: Cj Ön Cam Çerçevesi Aynalar Vb. fiyat ne düşünüyorsunuz?
  8. cj5 ci

Cj Ön Cam Çerçevesi Aynalar Vb.

Ynt: Cj Ön Cam Çerçevesi Aynalar Vb. hocam lastikler 31x11.5 15 mi diş derinliği nedir fiyat nedir?
  9. cj5 ci

83 Cj8 Aks Sorunu Yardımm

Ynt: 83 Cj8 Aks Sorunu Yardımm defransiyelin içindeki denge takozu olmayabilir içini açık bakmak lazım
  10. cj5 ci

Cj5 Bestop Tente

Ynt: Cj5 Bestop Tente satıldı
  11. cj5 ci

Merhaba. Sizce Jeep Cj-5 Mi Alayım? Yoksa Vosvos Mu Alayım?

Ynt: Merhaba. Sizce Jeep Cj-5 Mi Alayım? Yoksa Vosvos Mu Alayım? hiç sormayın arabayı satmaya kalktım dediğiniz gibi motoru arabadan fazla paraya taktırdım full zarar satarsamda yağmurlar başladı tekrar cj ye hevesim geldi gibi vazgeçip komple revize edebilirim
  12. cj5 ci

Merhaba. Sizce Jeep Cj-5 Mi Alayım? Yoksa Vosvos Mu Alayım?

Ynt: Merhaba. Sizce Jeep Cj-5 Mi Alayım? Yoksa Vosvos Mu Alayım? 350 cui v8 motorlu cj5 var bende vereyim dediğiniz gibi 2.5 litrelik pet şişe ile şehir turu atın ;)
  13. cj5 ci

satılık cj5 sac hardtop

Ynt: Satılık Cj5 Sac Hardtop 05389131102
  14. cj5 ci

satılık cj5 sac hardtop

Ynt: Satılık Cj5 Sac Hardtop duruyor fiyat 500 tl
  15. cj5 ci

96 Zj Hararet Sorunu Motoru Kapatınca

Ynt: 96 Zj Hararet Sorunu Motoru Kapatınca radyatörün takalı olma ihtimali yüksek bence gidin radyatörcüye temizletin bizim farklı bir araçta geldi başımıza hararet sorunu radyatör delinince tamire götürdüğümüzde içi full tıkalı çıktı bakımı yapılıp takılınca hararet sorunu ortadan kalkmıştı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri