.com kullanıcısının son içeriği

1. .com

1968 model Jeep pick up

Ynt: 1968 model Jeep pick up Selami şu an yurt dışındayım ama araç test seviyesine geldi ferhat ustayı ve onun kurbağayı da alıp testi sizin orda yapmayı düşünüyorum bu arada Ayna mahruti değişti bilyalar keçeler vs değişti sibopların ayarı ve karbüratör kaldı benim dönüşümü bekler
  2. .com

1967 Jeep Gladiator Pickup

Ynt: 1967 Jeep Gladiator Pickup Buna portal aks takarsak mog halt etmiş olur yanında :)
  3. .com

Ynt: 1967 Jeep Gladiator Pickup Yok yavuzum önce bana portal aks yapacak sonra ben bi dana bulur bağlarım :)
  4. .com

Ynt: 1967 Jeep Gladiator Pickup Len yavuzum çelikelim sana zaten o gün dimiştim ben buralarda işim bitince ferhatın oraya inecek diye sana fazladan söyleyim frenler de sıkıyor ona da bakılacak
  5. .com

Ynt: 1967 Jeep Gladiator Pickup Araç nihayet eve gelebildi hoş gerçi mekanik işleri var ama sanayiden özellikle kaportacı boyacı döşemeci şeytan üçgeninden kurtuldum herkes işin bitmesi için birbirine topu atıp duruyordu :)
  6. .com

Ynt: 1967 Jeep Gladiator Pickup Ozan sorma pek bi yakışıklı oldu yarın eve getireceğim gerçi bu getirme mecburiyetten olacak Ferhatın oraya gitmesi lazım mekanikle ilgili biraz iş var karbüratör şanzuman vs bir de bir kaç minik nikelaj işi var ama her iki ustanın da elinde iş var ama bu kadar...
  7. .com

Ynt: 1967 Jeep Gladiator Pickup Bu arada pek boş durduk sayılmaz önce aracın elektrik tesisatıyla ilgili tüm işleri bitirdik ve tekrar döşemecimize döndük her geçen gün biraz daha arabaya benziyor haa bu arada aracın ilk kullanımını Yavuz Çelikel birader yaptı ve hiç memnun olmadı nasıl olsunki...
  8. .com

Wagoneer Pickup Yardım

Ynt: Wagoneer Pickup Yardım Ben araba sevmiyim ben sanayi seviyim :)
  9. .com

Ynt: 1967 Jeep Gladiator Pickup Bir aymı ;D ;D ;D ;D ;D
  10. .com

Ynt: 1967 Jeep Gladiator Pickup Camlarımız takıldı daha bi cici hale geldik ::) :D
  11. .com

Wagoneer Pickup Yardım

Ynt: Wagoneer Pickup Yardım Ozan gazlıyormusun beni ;D
  12. .com

Ynt: 1967 Jeep Gladiator Pickup Projede çok fazla bir ilerleme olmadığı için bir şeyler de yazmıyordum boyadan sonra aracı döşemecinin oraya taşıdık daha doğrusu benim işlerimin yoğunluğunden ben ilgilenemediğim için boya atölyesinde epey bir bekledi ama son resimler bunlar
  13. .com

Ynt: 1967 Jeep Gladiator Pickup Evet arkadaşlar destekleriniz için teşekkür ederim sona yaklaştıkça sinirler de geriliyor sabır da bitiyor minik aksilikler bile can sıkıyor bu hafta döşemeciye götürmeyi planlarken bir baktıkki döşemecinin dükkanda aracı koyacak yer yok mecburen beklemeye aldık...
  14. .com

Ynt: 1967 Jeep Gladiator Pickup Nihayet boya komple bitti bu gün ve yarın yan basamaklar ve tamponların montajı yapılacak çarşamba günü araç döşemeciye doğru yola çıkıyor,
  15. .com

Ynt: 1967 Jeep Gladiator Pickup Evet abiler dün arabanın boyasını attık, ana rengimiz 2002 focuslardaki inci beyazı aracın tamponlar kapı içleri basamaklar ve arka camın civarı mat siyah olacak muhtemelen yarın ya da öbür gün siyahları da atar önemli olan ana boyanın atılabilmesiydi atıldı da...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri