cypriot kullanıcısının son içeriği

1. cypriot

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek) Vallahi öyle Sayfalar önce ayni dilekte bulunmuştum. Şöyle ayrıntılı resimleri görsek de iyiden ilham gelse bize de ne güzl olurdu.
  2. cypriot

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek) Yusuf bey ben yanılıyor muyum yoksa hala daha güzel karavanınızın ayrıntılı resimlerini alamadık ... Ben ısrarla değişik açılardan çekilmiş pozlar bekliyorum. Geziniz süper olmuş bu arada . Keşke bıraksaydınız da kum savaşını...
  3. cypriot

Kendi Karavanını Yapanlar; Citroen Jumper Camper - Arkın Kaplan (dagciark28)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Citroen Jumper Camper - Arkın Kaplan (dagciark28) Gayet güzel tebrikler Yanlız yatağı tam olarak göremedim ben arka kısımda mı oluyor ? Arçelik marka kullandığınız ürün su ısıtmak için m i kullanıyorsunuz ? (Merka ettim tam anlayamadım ne olduğunu) Bir de duş...
  4. cypriot

Karavanda TV ve Anten

Ynt: Karavanda TV ve Anten Eğer bahsettiğiniz ürün NEXT YE 1900 modeli ise hepsiburada.com da link : http://www.hepsiburada.com/next-ye-1900-19-lcd-televizyon/productDetails.aspx?categoryid=155051&productid=evnextye1900 KDV Dahil 399,01 TL den satılıyor Tabi ayni modelden bahsediyorsak...
  5. cypriot

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek) Yatak koltuk tam süper olmuş Yaptığınız karavan kendiminmiş gibi takip ediyorum inan Acele bitirip resimleri korsanız sevinirim :) İşin şakası tabi Çok güzel bir iş çıkıyor ortaya
  6. cypriot

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek) Burada daha ucuz ayni ürün sanırım. http://www.dogaspor.net/KMB-60-GDF-Karavan-Buzdolabi,PR-1607.html
  7. cypriot

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek) Kleo buzdolabının tam olarak modeli neydi acaba ? Fiyatının duyunca içim ısındı biraz bu modele ... Faik mini barın fiyatlarını birçok kez mail ile ulaşmama rağmen cevap alamadım Alan varsa paylaşsın lütfen
  8. cypriot

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek) Şimdi benim kafama takılan bir soru var. Tam sinüs 1000 w inverter ile ofis buzdolabının fiyatı da ucuza gelmiyor. Yani nerden baksanız 1500 2000 TL arası. Yoksa ben mi yanlış ürünlere bakıyorum ? Var mı acaba örnek...
  9. cypriot

Karavanımın Tadilat Aşamaları; VW T3 Pop-Up Camper (cypriot)

Ynt: Yeni Camperim VW LT25 İyi dilekleriniz için tekrar tekrar teşekkürler. Evet araba sağ direksiyon (Bizde olması gereken taraf) Ön tampondaki ikinci ızgara da orjinal. Hafta sonunu iple çekiyorum.
  10. cypriot

Ynt: Yeni Camperim VW LT25 Teşekkürler herkese
  11. cypriot

Geçtiğimiz hafta uzun süren arama aşamasından sonra satın aldığım 1983 model VW Transporter Holdsworth Villa versiyonu. İçerisinde orijinal lavabosu, ocağı, 3way buzluğu, alt katta iki kişilik, üst kat açılınca iki kişilik ve ön koltukların üzerinde bir küçük için daha yatma yeri olan 2.0 litre...
  12. cypriot

Camper Projemiz Hakkında Görüş ve Önerileriniz?

Ynt: Camper Donanımı Yeni bir karavan satın almayı kim istemez ki. Şöyle 0 KM ilk binen sen ol. Ama öyle param olsa daha neler yapardım. Ben biraz da kendi emeğim olsun, biraz da hobi olsun istiyorum. (Hani çok vaktimiz de var ya :) ) Araç olarak LWB Ford Transit düşünüyordum. Bu karara da şu...
  13. cypriot

Ynt: Camper Donanımı Evrak konusu bana yabancı :) Ben Kuzey Kıbrıs'tanım. Benim amacım zaten bir motokaravan kurmak. Yani büyükçe bir vanı karavana çevirmek. Benim için daha avantajlı olacağını düşünüyorum
  14. cypriot

Ynt: Camper Donanımı Benim de aklıma takılan hemen hemen aynı sorular sorunlar Cevap verebilecek bilgili ve tecrübeli arkadaşlar var mı acaba ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri