DAYLIK kullanıcısının son içeriği

1. DAYLIK

Aizanoi Antik Kenti (Kütahya)

Ynt: Aizanoi Antik Kenti (Kütahya) bir de bu yazıya bakın... http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=36581.0
  2. DAYLIK

Bindik Bir Alamete! Otostop ile Turkiye..

Ynt: Bindik Bir Alamete! Otostop ile Turkiye.. Kutlarım sizi... Orjinal gezi proğramınızdan, cesaretinizden, sanatsal çekimlerinizden, paylaşımızdan ötürü...
  3. DAYLIK

Araç Üstü Çadırla Kamp

Ynt: Araç Üstü Çadırla Kamp Selamlar Cartop, Ben bu hafta sonu ilk ez araç üstü çadırla Yalova, Çınarcık, Armutlu istikametinde kamp yapmayı planlıyorum. Gelecek hafta deneyimlerimi ve fotoğrafları buurada paylaşacağım. Sevgilerle,
  4. DAYLIK

Araç Üstü Çadırla Kamp

Isuzu D max'ımın üzerine monte ettiğim yeni bir araç üstü çadır aldım. Araç üstü çadıra sahip arkadaşlarla birlikte kamp yapmak zevkli olacak. Böyle bir konu olmadığı için bu başlığı açtım. Araç üstü çadır kullanan arkadaşlar buraya...
  5. DAYLIK

AYTAM

Ynt: AYTAM Her ayın 2. cumartesi akşamı saat 19:30'da Kale caddesi no: 17 de bulunan AYTAM Evinde yerel tarih sohpetleri yapılıyor, bekleriz.
  6. DAYLIK

KOcaköy'den Babakale'ye Nisan 2011

Ynt: KOcaköy'den Babakale'ye Nisan 2011 Hepinizi bekleriz.
  7. DAYLIK

Ynt: KOcaköy'den Babakale'ye Nisan 2011 Mayıs başında bir kez daha gideceğiz
  8. DAYLIK

Ynt: KOcaköy'den Babakale'ye Nisan 2011 Orman içinden başlayan yürüyüş harika bir düzlükte devam etti...
  9. DAYLIK

İstanbul'dan gece yola çıktık. Keşan'daki meyhane faslından belki sonra söz ederim. Sabah 06:00'da Kocaköy'deydik. Kocaköy Assos'a 27 Km mesafede... 1-2 saatlik uyhkudan sonra sabah 10:00 da yola çıktık. Niyetimiz öğleden sonra Babakale'de balık yemekti; yedik de... Nerede mi konakladık...
  10. DAYLIK

Nisan 2011 Çınarlıdere

Ynt: Nisan 2011 Çınarlıdere derenin kaynağı meşhur izmit çene suyudur ve temizidir. kirlenmeyeceğini umudetmek isteriz.
  11. DAYLIK

AYTAM

Afyonkarahisar'a gittiğinizde AYTAM-Afyonkarahisar Yerel Tarih Araştırmaları Merkezi'ne uğramayı unutmayın. Yerel Tarih Müzesini gezin, bir çay için. http://www.aytam.org.tr
  12. DAYLIK

Nisan 2011 Çınarlıdere

Sonbaharda Çınarlıdere'yi keşfettik. Yoldan değil de derenin öte yanındaki patikadan yürüyoruz. Patikanın kaybolduğu yerlerde deredeki taşlardan sekerek ya da asma köprülerden geçerek ilerliyoruz. Bugün kü yürüyüşümüzle bu üçüncü gidişimiz oldu. Yazın piknikçilerin gelmesiyle kalabalıklaşacağını...
  13. DAYLIK

Motokaravanımın Yapılış Hikayesi; BMC Alkovan (acemikaravancı)

Ynt: Motokaravanımın Yapılış Hikayesi; BMC Alkovan (acemikaravancı) Ertuğrul Bey, Karavanı satın almadan önce fiyatı konusunda emin olabilmek için satılık ilanı vermiştik. O zaman bir hayli teklif geldi ve biz de bilgilendik, satılık ilanını çoktan kaldırmamız gerektiğini bize hatırlattığınız...
  14. DAYLIK

Ynt: Motokaravanımın Yapılış Hikayesi; BMC Alkovan (acemikaravancı) SEzgin Bey, Nezaketinize ve ilginize teşekkürler. Trafik işlemleri nedeni ile henüz karavanımı almadım, bu hafta içinde alıyorum. Size önce yeni bir karavan için deneyimleri aktaracağım ve elbette gezi resimlerini de...
  15. DAYLIK

Ynt: Motokaravanımın Yapılış Hikayesi; BMC Alkovan (acemikaravancı) CNG dolumunu benzin istasyonlarından yapabilir miyim?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri