denge35 kullanıcısının son içeriği

1. denge35

3 Sistem Buzdolapları

hangi tamirci , benim de ihtiyacım var, bakım için.
  2. denge35

3 Sistem Buzdolapları

benimde elektorlüx 3 yönlü dolabım var , tamir bakım videosuna ihtiyacım var.
  3. denge35

3 Sistem Buzdolapları

3 yönlü elekrolüx buzdolabı bakımı tamiri için usta arıyorum, İzmirdeyim , paylaşırsanız sevinirim.
  4. denge35

Electrolux 3 Sistem Buzbolabi Sorunu

92 model beyerland çekme karavanımda eletrolüx 3 yönlü dolabı var, hep tüp kullanıyorum, kış dönemi kullanmadım, bugün yaktım kırmızı ışık halinde yanıyor, mavi ışıkla yanıyordu. Dolabı sökmem için dışarıdaki hava ızgaralarını da sökmeli miyim?
  5. denge35

Motokaravan Için Firma Tavsiyesi

Çelebi bey haklı, uzun yazamadım niye viya tercih edilsin diye, dediklerimin arkasındayım, viya karavan avrupaya en yakın karavan üretmektedir .Aslında benim karavanım 5 ay gibi bir sürede bittiği halde söylediklerim inandırıcı olmalı.
  6. denge35

Anımsatmanız iyi oldu, evet baştan iyi bir sözleşme yapmakta fayda var, kişisel düşüncem araştırıcı ve sürekli bir gelişim içersinde olarak viya karavanı.Benim karavanım geç oldu doğrudur, yine de sezarın hakkını teslim etmek gerekir Avrupa ayarında en yakın karavana Türkiye koşullarında Viya...
  7. denge35

Viya karavana karavan yaptırmış bir karavancı olArak tavsiye edebilirim,
  8. denge35

Çekme Karavanda Yaşam Akümülatörünün Şarjı

İlginiz için teşekkürler, bunu ancak otoelektiriciye göstererek yapmak lazım.
  9. denge35

Haklısınız, öndeki aküden kablo mu çekmem gerekiyor, bu konuda bilgi sahibi olamadım.
  10. denge35

Selam, çekme karavanımda arabadan şarj için resimdeki sistem var, ama bağlantısı konusunda bilgim yok, bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
  11. denge35

Çekme Karavan Makaslı Cam Tamiri

Milletin aklı seçimde kaldı galiba, yola çıkmadan bir yardım alsaydım.
  12. denge35

Çekme Karavan Ile Geri Manevra Ve Park Sorunu

Bence doğru yoldasın, karavancılık işinde deneyim evet ama bu yaş, ya da sadece ben bilirim anlamında olmamalı. Şunu iddia edebilirim 40 yıllık karavancı da olsa yine de eksikliklerin olacaktır; şunu şöyle yapsaydım diyeceksin, çünkü gelişim devam ediyor. deneyim evet de işin içine girmeden...
  13. denge35

750 Kg Karavan Için Araç

206 peugeot lpgli çekmem demiyor, boşta 6.5 lt lpg, karavanlı 10 lt lpg. Dik yokuşla henüz tanışmadık.
  14. denge35

atiladi selam , makaslı karavan camımının pimleri çıktı , geri takılır mı? İstanbulda...

atiladi selam , makaslı karavan camımının pimleri çıktı , geri takılır mı? İstanbulda tanışmıştık sizinle avcılarda.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

SON KONULAR

Geri