denizhoca kullanıcısının son içeriği

1. denizhoca

Holux M-241

denizhoca et gmail . Com Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. denizhoca

Holux M-241

Selamlar. Mail atın zipleyip göndereyim. Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. denizhoca

Hindistan 2018

Video: https://www.youtube.com/watch?v=V42AvBp9cgY
  4. denizhoca

Otomobil Ruhsatlı T4'ü Camper A Çevirdikten Sonra

Her sorun bir şekilde aşılıyor. Her türlü bilgi mevcut. Her türlü tecrübeli arkadaş, dost mevcut. Tek sorunum kaldı eşimi ikna etmek :)
  5. denizhoca

Hindistan Ölü Yakma Törenleri Hakkında. Yazı, Fotoğraf Ve Video.

Hindistan ölü yakma törenleri hakkında. Yazı, fotoğraf ve video. Hindistan Varanasi Ölü Yakma Töreni - Deniz Mert İÇÖZ Video: https://www.youtube.com/watch?v=JOm2cZ9spsw
  6. denizhoca

Araç İçi Buzdolabı

2005 de sahibinden bir araç beğendim, izmirdeydi, bir miktar kapora yolladım ve çocuk 15 gün sonra istanbula geldi arabayı teslim etti. Arabayı görmeden satıcıyı tanımadan alış veriş yaptım. Herkesi kendi gibi bilir insan en büyü paranoya bu işte..
  7. denizhoca

Araç İçi Buzdolabı

Sizin ki daha vahim :( Parayı yerine koyabiliriz ama zamanı asla :(
  8. denizhoca

Araç İçi Buzdolabı

Maalesef yoktu :(
  9. denizhoca

Araç İçi Buzdolabı

Maalesef arkadaşlar dolandırıldım. Sahibinden gördüğüm ilanı aradım, ilan sahibiyle görüştüm, konuşmalar güven verdi, parayı gönderdim fakat satıcı ilanı kaldırdı, telefonlara ve mesajlara artık yanıt vermiyor. Aslında suç tamamen bende. Waeco 30lt lik kompresörlü dolap ikinci elde 500TL ye...
  10. denizhoca

Araç İçi Buzdolabı

Aynen geriye kaldı 3 nal bir at :)
  11. denizhoca

Araç İçi Buzdolabı

Aracım yok dolabım var :)
  12. denizhoca

Araç İçi Buzdolabı

Waeco marka 30Lt lik kompresörlü bir dolap buldum ikinci el onu aldım. Yarın kargo yapacak arkadaş.
  13. denizhoca

Araç İçi Buzdolabı

sanırım bir isim benzerliği, zira 41 yıllık ömrümde sadece 1 defa İzmirde bulundum :)
  14. denizhoca

Araç İçi Buzdolabı

bak burası çok mühim :) kesinlikle doğru
  15. denizhoca

Araç İçi Buzdolabı

İlgi var izin yok :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız