devilkiss kullanıcısının son içeriği

1. devilkiss

Yelkenli Tekne Almak Istiyorum. Bana Katilmak Ister Misin?

Benim bildiğimde Teknenin Ortağı Olmaz ama umarım aradığınız özelliklerde birini bulursunuz.
  2. devilkiss

Satılık Rota Princess 5.75 Yelkenli

Satılmıştır Teşekkürler
  3. devilkiss

Satılık Rota Princess 5.75 Yelkenli

Arkadaşlar Merhaba Yeni bir yelkenli aldığım için bana artık ufak gelen teknemi satmaktayım tekne komple teek kaplıdır Hidea marka 4 zamanlı 15 bg motor solar güneş enerjisi iç minderler usturmaçalar ekstra halatlar istenirse avcılar ambarlı limanındaki yerinle beraberde verebilirim tekne için...
  4. devilkiss

Yelkene Küçük Tekne Ile Başlamak

Teşekkür ederim avcılar balıkçı barınağında yer ayarladı arkadaşlar yıllık 2.000 tl alıyorlar
  5. devilkiss

Yelkene Küçük Tekne Ile Başlamak

Büyük geçmiş olsun ne diyelim neyseki uzun bekleyişten sonra yelkenlinize kavuşmuşsunuz güzel günlerde kullanmanız dileğiyle bizde bu yaz başı princess 5.75 bir yelkenli aldık tabi ikinci el ve çok memnunuz şu an marmarada kullanmaktayız .
  6. devilkiss

Otomatik Vites Defender

maslak oto sanayide oto mekanık hüseyin usta var kendi eşine yapmıştı 90 defender otomatik vites yıllarcada sorunsuz bindi o sana bu konuda yardımcı olur her türlü onla görüş derim
  7. devilkiss

Turbo Problemi

hgr olabilir
  8. devilkiss

Outlet (Seri Sonu) Mağazalarda Satılan Ürünler

Merahaba yurt dışındaki Outlet mağzaları mecburen şehrin dışında kurulmak zorunda böyle bir uygulama var mesela Amerikada ama Türkiyedeki Outlet anlayışı malesef bu kadar.
  9. devilkiss

KARAVAN KIRALAMA

Bencede VOYAGERTURK nicikinle yazan şahıs kim nedir belli değil firma adına bir hesap açılmış ve oradan yazdıkları maden elit bir firma isim yazar yorumlarda cevap hakkı doğduğundan hatta isimle kalmaz şirket numaralarını yazar bir sorunu olan varsa burdan yorum yaparak değilde telefonda yada...
  10. devilkiss

En Uzun Mesafe Görüşülebilecek El Telsizi

Merhaba telsizlerden çok anlamam ama iş için kullanacaksanız gsm öperatörlerinin bas konuş denilen bir sistemi var bazı eski model telefonlarda hali hazırda bunu taksiciler ve dolmuş şöforleri kendi aralarındaki bant genişliğinde trafik bilgisi için kullanmakta ve çok cüzi bir aylık fiyata...
  11. devilkiss

İstanbul Havacılık Kulübü

Süpermiş uçmak özgürlük başarılarınızın devamını dilerim.
  12. devilkiss

Defender Kapi Saci

ÜÇYÜZELLİ TÜRK LİRASI
  13. devilkiss

Defender Kapi Saci

LAND ROVER DEFENDER ALÜMİNYUM KAPI SACI YEKPARE PRES BASKI TÜM TÜRKİYEYE KARGO YAPILIR 05437979255 SEVİM OTOMOTİV
  14. devilkiss

Kalan Aracım İçin Yardım

Ynt: Kalan Aracım İçin Yardım Geçmiş olsun.
  15. devilkiss

Grand Vitara Yedek Parçaları

Ynt: Grand Vitara Yedek Parçaları Merhaba tampon demiri tamponun içinde olan tampondan bağımsız şaseye bağlanan ayrı bir kısımdır

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri