dogan oto kullanıcısının son içeriği

1. dogan oto

ARACIMA UYGUN ÜST BAGAJ VE ALT MUHAFAZA ÖLÇÜLERİ ARIYORUM HELP!

Ynt: ARACIMA UYGUN ÜST BAGAJ VE ALT MUHAFAZA ÖLÇÜLERİ ARIYORUM HELP! ahmet gündüzle (arwin) le irtibata gecin çok kaliteli imalatı var
  2. dogan oto

defender jant eski tip

Ynt: defender jant eski tip ikitellideyim gelebilirseniz hediye ederim
  3. dogan oto

Asos kazdağları cunda

Ynt: Asos kazdağları cunda aynı yerlerde gezip kamp kurmuşuk ne tesadüf harika yerler...
  4. dogan oto

Pazar Günkü Kazdağları Dramımız!!!

Ynt: Pazar Günkü Kazdağları Dramımız!!! alkol dahada azdırır hele tecrübe de yoksa felakete çeyrek var demektir bu normal trafiktede aynı ama off roadda zaten arac oynanmış yol yok birde ben yaparım ben giderim demek facşaya davettir. allahu teala akıl vermiş fikir vermiş insanlara neden...
  5. dogan oto

235x85x16 lastik yardımı lütfen

Ynt: 235x85x16 lastik yardımı lütfen eğer çoğunlukla araziğde kullanacaksınız BAYSAL derim ucuz ve çok başaralı (ben defenderimde kullanıyorum 110) her zamanda elde var en geç 2. 3. günde teslim
  6. dogan oto

Pazar Günkü Kazdağları Dramımız!!!

Ynt: Pazar Günkü Kazdağları Dramımız!!! ALKOL ALARAK ŞUURSUZCA ARABAYI KULLNICAN SONRADA KAZA DENECEK BUNA BENCE MANTIK DIŞI GERÇİ ŞÜKÜRLER OLSUNKİ YİNEDE HAFİF ATLATTI KARDEŞLERİMİZ HAMDOLSUN MEVLAYA... ALLAH KİMSEYE YAŞATMASIN
  7. dogan oto

98 Vitara için çıkma kapı arıyorum

Ynt: 98 Vitara için çıkma kapı arıyorum eksper oto 0532 475 68 56 serkan kara japon 4x4 üzerine çıkmacı istanbul
  8. dogan oto

Şimdilik Foça'dayız..

Ynt: Şimdilik Foça'dayız.. arcınız büyük ama yinede karavan iyi düşünce... küçük aracla tatile cıkanlar için süper birşey iyi eğlenceler
  9. dogan oto

110 dizel marş dinamosu <motoru<

Ynt: 110 dizel marş dinamosu <motoru< sizin derdinizi ikitellide bağcılar güngören san sitesindeki ALTIN DİNAMO ÇÖZER
  10. dogan oto

Defender 110'a Çelik Jant Bulmak için Yardıma İhtiyacım Var

Ynt: Defender 110'a Çelik Jant Bulmak için Yardıma İhtiyacım Var güzel cant amma diğer odel yani beş kol yine ama köşeli değil gri boyalı daha orjinal durur
  11. dogan oto

Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme)

Ynt: Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme) defenderin çizim yada resmi varmı
  12. dogan oto

Defenderime çıkma motor arıyorum

Ynt: Defenderime çıkma motor arıyorum DİZELMİ BENZİNLİMİ
  13. dogan oto

Defender direksiyon kutusu ve Puma V-184 hidrolik pompa

Ynt: Defender direksiyon kutusu ve Puma V-184 hidrolik pompa arkadaşım merhaba selahattin ben istanbuldan,,,,, fordun pomoasının gücü büyük bir ihtimalle yeter yetmezse o zaman geregine bakılır orjinal kutudanda vazgrcmeyin ben5--6 arkadasımın defenderlerine taktım hapside orjinal kutu...
  14. dogan oto

Tire köfte...

Ynt: Tire köfte... tirenin delikli köftesi harikadır yaklaşık 14 yıldır bu köfteden yerim gerçekten harikadır tavsiye ederim
  15. dogan oto

Metin Dinler

Ynt: Metin Dinler allah güle güle gidip dönmeyi nasip etsin... gelmek isterdim ama gün ve saat işi bozuyor görüşmek üzere doğan oto

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR