doğubaşkan kullanıcısının son içeriği

1. D

"Değişiklik Yap ve Sil" Butonları Yok

Selamlar, en son açtığım konunun silinmesini istiyorum yazdım cevap alamadım
  2. D

Büyüklerim Yardım Acilll

Cidden çok diri duruyor özenilerek toplandığı belli oluyor rakamda uygun bence bakacağın baskı balatası makasları elektrik tesisatı ne alemde bunlarda da sorun yoksa başın ağrımaz bence kolay kolay son olarak sanırım sj 410 1000 motor olan bu arada Dursun Usta var meşhur bu araçların piridir...
  3. D

Abi selamlar, Fikirlerinizi ve yardımlarını rica ediyorum en son açtığım başlıkta aracımı...

Abi selamlar, Fikirlerinizi ve yardımlarını rica ediyorum en son açtığım başlıkta aracımı paylaştım sorduklarım dışında tüm fikir ve tavsiyelerinize açığım teşekkürler
  4. D

Selamlar, 1982 Sj410 Umla Fikirlerinizi Bekliyorum

Selamlar, Fotoğraflardaki sj410 umla bende artık aranızdayım :) Bazı sorularım olucak tı sevgili büyüklerim öncelikle arka ön yan lamba kapaklarını nerden bulabilirim uygun fiyata sorduğum yerler hep yüksek fiyat söyledi keza muadili yakışıklı farklı kapaklarda olabilir Birde kapı kollarını...
  5. D

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Selamlaar Ben Doğukan Üniversite öğrencisiyim sj410 umla aranızdayım bende uzun süredir takip ediyordum artık katılmanın vakti geldi dedim :D
  6. D

Büyüklerim Yardım Acilll

Selamlar, Ben 6 ay önce samurai aldım 82 model kapalı kasa senin gibi üniversite öğrencisiyim Öncelikle samurailer çok rahat arabalar değil özellikle şehir içinde Makaslı olanlar daha rahatsızdır ama maliyetleri daha düşüktür alırken sorunsuz olmasına özen göstermeni öneririm kaporta yürür...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri