"Değişiklik Yap ve Sil" Butonları Yok

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ariktekin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,364

ariktekin

sanayicilikten malülen emekli...
Yer
İstanbul-Bodrum
Web
www.fotograflarim.org
Fotoğraflar bölümünde "İASOS / Foto Öykü" başlıklı linki http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=16319.0 olan bir dizi fotoğraf ekliyorum. Bir kaç gün önce gönderdiğim mesajın sağ üst köşesinde "Değişiklik Yap ve Sil" ve ya sağ altında "Düzelt" butonunu gördüğüme eminim ve hatta bazı değişiklikleri de bu butonu kullanarak yapmıştım. Ancak bugün bir değişikli için mesajlarıma girdiğimde "Değişiklik Yap ve Sil" ve "Düzenleme yap" butonlarını göremedim;
1- Sİte formatında bir değişiklik mi yapıldı?
2- Yoksa ben farkına varmadan bir ayar değişikliği yaptığım için mi göremiyorum. Acil bilgi ve yardım lütfen..

Şimdiden teşekkürler...

Sinan

Etiketler
Sinan bey, forumda yazdığınız mesajın içeriğini 24 saat geçtikten sonra düzenleyemiyorsunuz...Geçmişte yaşadığımız bazı olumsuzluklardan dolayı böyle bir sınırlama getirdik...24 saatten sonra mesajınızda her hangi bir değişiklik yapmak isterseniz, eğer o mesaja cevap niteliğinde başka mesajlar yazılmamış ise veya konunun gidişatını etkilemeyecek bir durum söz konusu ise o zaman moderatör arkadaşlara bildirirseniz gerekli değişikliği yaparlar...Umarım bu durumu anlayışla karşılarsınız...Sevgi ve saygılarımla...

Ynt: "Değişiklik Yap ve Sil" Butonları Yok

Murat bey çok haklısınız, ben o açıdan düşünmemiştim, tabii ki enine boyuna düşünülmüş bir uygulama yapılmış anladığım kadarı ile..
Cevap için çok teşekkürler...

Selam ve sevgiler,

Sinan

Sinan bey eğer değişiklik yapmak istiyorsanız bana veya yönetici arkadaşlardan herhangi birine yapmak istediğiniz değişikliği belirten bir mesaj atarsanız inceler ve gerekeni yaparız...

Anlayışınız içinde teşekkür ederim...

Murat bey,
Bölüm moderatörü Ömer bey'e attığım mesajı aşağı kopyalıyorum, isteğimi orada belirttim, ancak henüz cevap alamadım, eğer sizin yapabileceğiniz bir şey varsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Mesajın kopyası;

Ömer bey bir sorunum var, bu sorunumu TEKNİK YARDIM - TECHNICAL ASSISTANCE forumuna yazdım,
forum admini Murat AYDURAN'dan, ilgili bölüm moderatörünün yardım edebileceği cevabını aldım,
eğer olanak varsa sizden aşağıdaki konu ile ilgili yardım rica ediyorum;

Fotoğraflar bölümünde "İASOS / Foto Öykü" başlıklı linki http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=16319.0 olan bir dizi fotoğraf ekliyorum.
Henzü bitmedi, devam edecek, ancak son mesajımda ( mesaj linki http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=16319.msg122174#msg122174 ) eksik bilgi girişi oldu,
sözkonusu mesajıma bir metin ilavesi yapmak istiyorum ancak süreyi geçirdiğim için "Değişiklik Yap" butonun u göremiyorum.
Eğer olank varsa ve sakıncası yoksa "Değişiklik Yap" seçeneğini açabilirmisiniz?

İlginize şimdiden teşekkürler,

Selam ve sevgiler,

Sinan ARIKTEKİN

Sinan bey değişiklik yapmanızı sağlayacak butonu maalesef kullanıma açamıyoruz...Siz değişiklik yapmak istediğiniz mesajlarınız ve hangi değişiklikleri yapmak istediğinizi yazarsanız size hemen yardımcı olabilirim...Ayrıca bu tür durumlarda illede o bölümün moderatörüne yazmanız gerekmiyor...Sitede o an itibariyle online gördüğünüz her hangi bir yönetici arkadaşımıza özel mesaj ile durumu iletebilirsiniz...

Size özelden mesaj atarak yardımcı olmaya çalışacağım...Teşekkürler...

Merhaba Murat bey,

fotograf galerisinde bulunan kisisel galerim deki fotograflardan istediklerimi yada hepsini ptal etmek gibi bir secenegim yokmu, sadece 'photobucket' tan silmemmi gerekiyor,

tesekkurler,

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri