DURMAT kullanıcısının son içeriği

1. DURMAT

2005 Jeep Liberty 3" Yükseltme Ve Kumho At51 Uygulaması

Ben ironmandan yana kullanacagim secimimi SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. DURMAT

teraflex 1301200 budget boost diye bir kit
  3. DURMAT

teraflex in amortisör kulesi daha mı iyi olur acaba araştırma içerisindeyim
  4. DURMAT

güle güle kullanın gürcan bey harika görünüyor aracınız. Rough cauntry hatrı sayılır bi kit, fakat önde metal takoz var konforu etkiliyor mu ,nasıl oldu haliyle yayın esnekliğini yitirdi mi ? bende düşünüyorum yorumlarınız benim için önemli
  5. DURMAT

2004 Grand Vitaram İçin Get Temini

Ynt: 2004 Grand Vitaram İçin Get Temini yardımcı oluruz kupa vs yükseltme düşünüyorsanız eskşehire gelebilirseniz aracınızın modeli vs yazarsanız detayla daha iyi olur
  6. DURMAT

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (off-road Araçları) teşekkürler hoşbulduk
  7. DURMAT

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (off-road Araçları) bugün itibariyle skystarımı satıp 2005 grand vitara 2.0 manuel alıp aranıza katıldım Emrah Kılıç
  8. DURMAT

Satılık 2 Adet Gt Radial Aventure Mt

Ynt: Satılık 2 Adet Gt Radial Aventure Mt araç değişikliği sebebiyle 16 inç kullanabiliyorum . kalan son iki adet durumu çok iyi :o son fiyat 350 :o kaçırmayın derim 506 2445913
  9. DURMAT

Suzuki Grand Vitara 5x 16 Orjınal Jantı

Ynt: Suzuki Grand Vitara 5x 16 Orjınal Jantı güncel mi?
  10. DURMAT

Satılık 2 Adet Gt Radial Aventure Mt

235/75/15 5000km yapmamış hiçbir sorunu yok patlama yama balon vs vs 550tl
  11. DURMAT

Jant Ve Lastiklerimi Satıyorum

Ynt: Jant Ve Lastiklerimi Satıyorum güncel mi duruyor mu?
  12. DURMAT

NİVA kullanan arkadaşlar tecrubelerinize ihtiyacım var

Ynt: NİVA kullanan arkadaşlar tecrubelerinize ihtiyacım var hepinize tecrubeleriniz ve bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim suzuki de mantıklı gbi gbi.benim parça maddi-manevi sıkıntısı çekmeyeceğim yakıtı az olsun çünkü cebimden gidecek eşşeğim olsun istediğim bi araç...
  13. DURMAT

Ynt: NİVA kullanan arkadaşlar tecrubelerinize ihtiyacım var teşekkürler önerin için nivalar sürekli dört çeker demişsin sürekli dört çeker değil bildiğim .gidiceğim yer pek düz yol da sayılmaz.benim korkum kliması yok yaz için. yakıtını bilmiyorum lpg fark yaratır mı? eksi olarak bunlar...
  14. DURMAT

niva almak istiyorum işim gereği günde 100 km yapacağim ayda 3000 km sadece işim evim arası tabiki hafta sonları ufak çapta gezilerimi de katarsak.motorunu bitirsek yeni motor yapılır veya sıfırından alınır mı? fakat bu ikinci aracım olacak yakıt konusunda teredütüm var yedek parçaları ucuz...
  15. DURMAT

SKYSTAR ım 5 AYDA 2 KERE ES ROT ARIZASI VERDİ

Ynt: SKYSTAR ım 5 AYDA 2 KERE ES ROT ARIZASI VERDİ 8.000 km de parça direksiyon boşluğu verdi az biraz e buda normal olsun.ama şu off road için koruma yaptırılması z rotu bayağı bi kollar gibi yaptırcam en kısa zamanda

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri