EFEF kullanıcısının son içeriği

1. EFEF

Karavanla İzmir'den Avrupa Kıtasının Batıdaki Son Noktası Portekiz Cabo Da Roca Ya Yolculuk

Ynt: Karavanla İzmir'den Avrupa Kıtasının Batıdaki Son Noktası Portekiz Cabo Da Roca Ya Yolculuk İbrahim bey çok güzel ve sorunsuz geçen bir geziniz olur inşaalah,paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  2. EFEF

Fransa_provence 2015 Lavanta Gezimiz

Ynt: Fransa_provence 2015 Lavanta Gezimiz Hüseyin bey paylaşımlarınız için teşekkürler.Sonja,Hanıma ve size selamlar.
  3. EFEF

Maden Deresi

Ynt: Maden Deresi Levent bir aksilik olmazsa katılırım demiştim malesef bu etkinliğe çok istememe rağmen katılamıyoruz.Katılan Arkadaşlara şimdiden eğlenceli kamplar dilerim.takipteyim.
  4. EFEF

Izmirden Nemruta (gezi Basladi)

Ynt: Izmirden Nemruta (gezi Basladi) Keyifli gezilerinize bizde ortak ettiğiniz için şimdiden teşekkürler.iyi yolculuklar sizlere,takip...
  5. EFEF

Maden Deresi

Ynt: Maden Deresi Bizde bir aksilik olmazsa katılmayı düşünüyoruz.
  6. EFEF

750 Kg Üstü Çekme Karavan İçin Yeşil Sigorta

Merhaba arkadaşlar Benim 1200 kg çekme karavanım var.Bunun için yurt dışı yeşil sigortayı çeken araç için ayrı, römork için ayrımı yaptırıcam. Bilgilendirireniz sevinirim.Şimdiden çok teşekkürler.
  7. EFEF

Karavan İle Yunanistan-italya-avusturya-almanya-lüxemburg-belçika-hollanda-ingiltere-fransa-isviçre

Ynt: Karavan İle Yunanistan-italya-avusturya-almanya-lüxemburg-belçika-hollanda-ingiltere-fransa-isviçre İbrahim bey Paylaşımınız ve verdiğiniz değerli bilgiler için çok teşekkürler,rotayı planlayan dostlarımıza ciddi şekilde yardımcı olucağına inanıyorum.Selamlar
  8. EFEF

Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü''

Ynt: Kutsal Mekanımız ''poyrazlar Gölü'' Hepinize merhaba Mehmet abiden aldığım son bilgiler dahilinde kamp görevlileriyle iletişime geçilmiş,kamp girişi normal hal almış iletmemi söyledi katılan herkese şimdiden iyi kamplar. ben pazar akşam orada olmayı ve devamındaki günlerde 2-3 günlük...
  9. EFEF

Gezenbilir 6. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması 13-14 Aralık 2014

Ynt: Gezenbilir 6. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması 13-14 Aralık 2014 Tüm katılan arkadaşlara ve organizasyonu geleneksel hale getiren Maltepeli karavancı dostlara çok teşekkürler.
  10. EFEF

Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

Ynt: Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "rüzgar" Dostumuzu Kaybettik Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.Selma ablaya ve sevenlerine sabırlar dilerim.
  11. EFEF

Yunanistan 2013 “bir Deneme Gezisi”

Ynt: Yunanistan 2013 “bir Deneme Gezisi” Nermin'e , Ferhat'a vede Maviş'e bu bilgilendirme ve paylaşım için çok teşekkürler. Benim ve birçok arkadaşımızın çok işine yarayacağını umuyorum. Yeni rotalarınızı sabırsızlıkla beklemekteyim,herşey gönlünüzce olsun.Selamlar.
  12. EFEF

Çekme Karavan İle Kısa Bir Kapadokya Gezisi

Ynt: Çekme Karavan İle Kısa Bir Kapadokya Gezisi İyi yolculuklar dilerim.herşey gönlünüzce olsun takipteyim. Selamlar.
  13. EFEF

Ducato Camper İle 50 Günlük 2013 Avrupa Seyahatimiz

Ynt: Ducato Camper İle 50 Günlük 2013 Avrupa Seyahatimiz Merhaba Adnan bey Gezinizi 3-5 gün önce farkettim.Çok güzel ve ve ciddi planlanmış bir gezi yaşamışsınız ve bizlere heveslendirici,bilgilendirici,ilham kaynağı bir gezi aktarıyorsunuz,çok teşekkür ediyorum.Merak ettiğim...
  14. EFEF

Yeni Bir Yıla 2014'e ''merhaba'' Derken

Ynt: Yeni Bir Yıla 2014'e ''merhaba'' Derken Tüm gezenbilir camiasına Sağlıklı ve hayırlı bir yeni yıl dilerim...
  15. EFEF

5. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması (14-15 Aralık 2013)

Ynt: 5. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması (14-15 Aralık 2013) Emeği geçen ve katılan arkadaşlara çok teşekkürler..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri