egerce kullanıcısının son içeriği

1. egerce

Kendim İmal Ediyorum Buggy

Ynt: Kendim İmal Ediyorum Buggy başarılar diliyorum kardeşim aktivite iyidir
  2. egerce

Ynt: Kendim İmal Ediyorum Buggy teşekkür ederim
  3. egerce

Ynt: Kendim İmal Ediyorum Buggy teşekkür ederim üstad boruları bilerek ince aldım et kalınlığı var ama çap ufak seçtim olabildiğince hafif olsun istedim azıcıkta sürattan merak giderelim ayrıca büyük buggy yapıcam tasarlamaya başladım birtaraftanda onu çiziyorum ama onun acelesi yok o çok...
  4. egerce

Ynt: Kendim İmal Ediyorum Buggy teşekkür ederim daha önceden tasarlanan tek bir bölümü bile yok yaptıkça çıkıyor ortaya daha önceki aracımda kısalığından çok takla attım geriye o yüzden bu sefer lastik ölçülerini boyuna enine arabaya göre ölçülendirdim bütçe olarak çok az bütçe ayırdım elimden...
  5. egerce

Özür

Ynt: Özür tüm arkadaşlar teker teker ALLAH razı olsun sağolun varolun
  6. egerce

Kendim İmal Ettim Meraklısına ATV

Ynt: Kendim İmal Ettim Meraklısına Atv teşekkürler hocam konuyu ayrı yerde açtım buradan devam edecektim ama konu başlık simgesinde bir üzgün adam kafamı karıştırdı saygılar
  7. egerce

Ynt: Kendim İmal Ediyorum Buggy foto devam
  8. egerce

ne olacağı daha önceden tasarlanmadan aldı başını gidiyor hergün biraz daha ilerliyor daha önce atv imal etmiştim tork gücü yüksekti hız yoktu şimdi biraz hız biraz tork oldu ilerledikçe yükleyeceğim saygılar
  9. egerce

Ynt: Kendim İmal Ettim Meraklısına Atv galiba bu konu kilitli
  10. egerce

Ynt: Kendim İmal Ettim Meraklısına Atv serbest köşede tüm camiadan özür diledim özellikle cevap yazamadığım sohbeti özlediğim tüm offroad dostlarına tekrar selamlar bu aracı parçaladım kendime yeni bir buggy yapıyorum fotolara buradan devam ederim saygılar selametle
  11. egerce

Özür

sevgili dostlar uzun bir aradan sonra aranıza tekrar geldim hepinizden öncelikle özür dilerim babamı kaybettim anne karnında bebeğimi kaybettim işlerim bozuldu ortağımla ayrıldım kalp rahatsızlığı sandığım adı panik atak olan bir rahatsızlıkla boğuştum neyse ki şimdi düze çıktım çok şükür şuan...
  12. egerce

Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme)

Ynt: Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme) hocam biz uğraşmaktayız belki 1 ay belki 1 yıl ama bu eninde sonunda olacak zaman buldukca uğraşmaktayım dişli oranında 1:1 yaparsak portal amacın dışına cıkıyor en az % 20 oranında alttakki büyük olmak zorunda saygılar
  13. egerce

Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme)

Ynt: Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme) bayram bey öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederim ben türkiyede portal aks yapma uğraşında olanlardan biriyim ama ne yazıkki göründüğü kadar kolay olmayan bir durum ben a dan z eye kökünden atv yaptım ama portal aks gerçekten çok iyi...
  14. egerce

Ynt: Kendim İmal Ettim Meraklısına ATV sergilemek gibi bir niyetim yok ben burada paylaşalı aylar oldu ilanı ise yeni verdim amaç satmak çünkü sırada başka işlerim var mesela portal aks gibi bunuda bu araca uygulamak manasız saygılar
  15. egerce

Ynt: Kendim İmal Ettim Meraklısına ATV çok çok teşekkür ederim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303