ekrem toyan kullanıcısının son içeriği

1. ekrem toyan

Van Üzeri Tebriz

Sayın Gezenbilir Üyeleri Bu ay sonu Van üzeri karayolu ile 3 gece Tebriz turu için Van da yerel bir firma ile anlaştım. Bu bölgeye yakın zamanda giden gezginlerden bilgi,tecrübe ve önerilerini rica ediyorum Saygılarımla Ekrem Toyan
  2. ekrem toyan

Levend Xl Karavana Dönüşüyor..

1,95 boy maşaallah iyi bir ölçü. Öncelikle buna dikkat ediniz. sonra izolasyon, havalandırma ve elektrik sistemi.. Şimdilik buzdolabı, güneş paneli, vebasto,yan perde vs olmasada olur. Alt yapı hazır olursa zamanla onlarıda eklersiniz.
  3. ekrem toyan

72.000 Km'de-klimalı-2012 Ci̇troen Jumper- Full Donanımlı Karavanım Satılıktır

İnşaallah. biz şu anda ,eve ayçiçekyağı,yumurta.. arabaya benzin, ev sahibine kira, idareye elektrik-gaz parasını nasıl bulacaz onun telaşındayız. İnşaallah bunları halledince karavana talip oluruz.
  4. ekrem toyan

Dsg Vitesle Karavan Çekme

towcar sitesine göre çekebilirim gibi görünüyor Select a model Volkswagen Transporter 9 models found (make new selection) Year: 2016 - Fuel type: - Transmission type: Automatic T6 2.0 BiTDI aut. (150 kW/201 hp) August 2015 - up to now T6 2.0 TDI aut. (110 kW/147 hp) August 2015 - up to now...
  5. ekrem toyan

Saly Çekme Karavan Ağırlığı

Teşekkür ederim. gerçi ben bu konuyu ayrı bir başlığa taşıdım ama, Doğuş VW den bir usta "sende triptonik " kullan dedi.- çünkü, triptonik seçeneğide var- Kafam karıştı
  6. ekrem toyan

Dsg Vitesle Karavan Çekme

Merhabalar.DSG -otomatik -vites araçls karavan çekme işini araştırıyorum. Ben de VW DSG var. Servis bir türlü bu konuda cevap veremedi. çok hassas bir sistem, acaba ağırlık çekmek sisteme bir zarar verirmi? bu konuda tecrübesi olan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.
  7. ekrem toyan

Saly Çekme Karavan Ağırlığı

İbrahim bey, DSG vitesle karavan çekme işini araştırdınızmı. Ben de de VW DSG var. Servis bir türlü bu konuda cevap veremedi. çok hassas bir sistem, acaba ağırlık çekmek sisteme bir zarar verirmi
  8. ekrem toyan

Karavan Arkasında Motor Ile Yurt Dışı

Bildiğim kadar ile yurtdışına çıkış yaparken , her kişinin pasaportuna bir araç işliyorlar. Bende de motorsiklet bağlı idi. Motoru, eşimin pasaportuna işlediler.
  9. ekrem toyan

Motokaravan Kiralayarak Almanya-Avusturya-İtalya-İsviçre

ilgi ve zevkle okudum, ancak, fotoğrafları göremedim, üzüldüm
  10. ekrem toyan

YURTDIŞI GEZİLERİNDE TUR ŞİRKETLERİ TAVSİYELERİ

bildigim kadarı ile, tur şirketleri tur düzenlemiyor, satıyor. turu düzenleyen , bir üst firma , misal, 01/08/2017-05/08/2017 uçakla Paris turu düzenliyor. sonra alt firmalar ( tatilsepeti, jolly, tempo vs vs) bu turu komisyonla vatandaşa satıyor.
  11. ekrem toyan

Norveç 2017 Gezimiz

çok güzel, biz bu aylarda turla gitmiştik. ama her yerde bol karavan gördük ve imredik. umarım , kamping yer bulma sorunu olmaz
  12. ekrem toyan

Ekim 2017 De Kiralık Karavanla Avrupa

Bu guzel ve acıklayıcı bilgi için teşekkür ederim Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  13. ekrem toyan

Ekim 2017 De Kiralık Karavanla Avrupa

Merhaba, sayın karavan gezginleri Ekim 2017 de iki aile 15-16 gün Düsseldorf tan 2 karavan kiralayıp gezmeyi planlıyoruz. internetten bulduğum bir firma ile görüştüm. MCRENT firmasından fiyat teklifi geldi. 02 Ekim den itibaren 14 gün. Günlük 72 Euro. Soracaklarım - KDV yi ülke çıkışında...
  14. ekrem toyan

YOLA ÇIKMAYA HAZIR

YOLA ÇIKMAYA HAZIR
  15. ekrem toyan

Karavan Ruhsatı Almalımıyım?

Hepsi birden Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız